Wpis z mikrobloga

Może powinna być jakaś lista objawów przegrywu i np trzeba spełnić przynajmniej 3 by móc być przegrywem.

Np:

- nie uprawiał seksu (płatny sie nie liczy)
- brzydka morda, ale taka na prawde brzydka
- choroba psychiczna
- mocne problemy rodzinne
- otyłość
- bezrobocie nie z wyboru lub kołchoz ze słaba perspektywą na poprawę
- choroby fizyczne utrudniające normalne funkcjonowanie (w tym okaleczenia itp)
- poniżej 180 cm wzrostu
- fobia społeczna

Pewnie coś jeszcze możnaby wypisac ale no depresja to chłop ma problemy z pamiecią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw
  • 65
@dizzy126: mi do przegrywa daleko ale sam miałem traumę i jeździłem jakiś czas bez bo egzaminu bałem się jak ognia, głównie przez #!$%@? instruktora który nie nauczył mnie robić porządnie łuku
poszedłem do normalnego, wyjeździłem z 10h (to było po dłuższej przerwie) i na 22lvlu zdałem za drugim
nie ma co się bać wariacik a prawko i samochód to serio fajna rzecz

pamiętam pierwsze jazdy po tej przerwie, noga na sprzęgle
@dizzy126: prawko raz zrobisz i masz, wymówka jak zawsze bo całe życie #!$%@? to szukanie wymówek
spędziłem na kara wiele lat to znam wasz tok myślenia xD
ale spoko ja po prostu mówię swoje zdanie byku, bać się nie masz czego bo jak tępe #!$%@? nie potrafiące zaparkować fiatem pandą zdają to ty też zdasz xD
wyjeździłem 2 jazdy i zmiana biegów to był problem xD


@dizzy126 eee? Przecież takie rzeczy się ogarnia gdzieś od 3-5 jazdy. Robiłam prawko mając 17 lat. Człowiek się na początku boi tych lekcji. To nie jest spa i relaks tylko stres, napięcie, dyskomfort.
@dizzy126:
- nigdy,
- 5-6/10
- zaburzenia depresyjno lękowe, 3 razy w psychiatryku, 3 próby s,
- dysfunkcyjna rodzina, ojciec alkoholik, przemoc psychiczna, nadopiekuńcza matka,
- 178cm/65kg,
- neet od skończenia szkoły czyli 3 lata z przerwami na gówno studia,
- brak chorób fizycznych póki co,
- tak, zdiagnozowana.
@pozmu: no ja sobie dalem że jestem 30 lat bo w sierpniu będzie 30 to kilka punktów więcej, staram się pozbyć otyłości to też będzie mniej niż teraz, poza tym jak zawsze niektóre z dupy trochę, ale dość solidna i tak ankietka. Wychodzisz z przegrywu?