Wpis z mikrobloga

@Bordomir: Do polskiej się nie odniosę, nigdy nie widziałem. Pieniądze to na pewno jeden z głównych motywatorów brania udziału w takich przedsięwzięciach. Kiedyś widziałem urywki w wersji bodajże włoskiej i przedstawiciele obu płci mieli dosyć zróżnicowaną budowę, odbiegającą od ideałów.
@Chad_z_Czadu: #!$%@?. Kiedyś widziałem odcinek i laska wybrała zdecydowanie brzydszego, tłuścioszka vs typ co coś tam ćwiczy z kratą na brzuchu ¯_(ツ)_/¯
W tych odcinkach co ja widziałem to odpadały od razu grubsze laski, no ale nie widziałem ich jakoś dużo więc ciężko stwierdzić regułę, na szczecie Ty po reklamie już wszystko wiesz xD
@krabczy:

Kiedyś widziałem odcinek i laska wybrała zdecydowanie brzydszego, tłuścioszka vs typ co coś tam ćwiczy z kratą na brzuchu ¯\(ツ)/¯


Tam tez oceniają przyrodzenie, zapomniałeś dodać kto miał mikrusa od sterydów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bordomir: reality show z tą samą formułą co odcinek. Zwykłe ocenianie 5 osób po części sylwetki: nogi > genitalia > ciało do szyi > cała osoba.
Poziom większości telewizji, jeszcze brakuje tylko przygód geslerowej
@Chad_z_Czadu: wymagania mogą być nawet i w kosmosie, ale to też działa w 2 strony. Starczy się przejść do pierwszej lepszej sieciówki i rzeczywistość weryfikuje. Chłop o ponadprzeciętnym ciele zazwyczaj ma fittnesiare minimum 8/10 gdzie skale zaniża jedynie ryj.