Wpis z mikrobloga

@benekxd ten program to nie gówno.

@zymotic w polskiej jest trochę dziwnie. W sensie.. ma się wrażenie, że przynajmniej połowa użytkowników jest tam za hajs/z przypadku.

@Chad_z_Czadu nie zauważyłem, bo nie oglądam reklam. Oglądam sam program i nie ma tam takiej tendencji.
  • Odpowiedz
@Bordomir: Do polskiej się nie odniosę, nigdy nie widziałem. Pieniądze to na pewno jeden z głównych motywatorów brania udziału w takich przedsięwzięciach. Kiedyś widziałem urywki w wersji bodajże włoskiej i przedstawiciele obu płci mieli dosyć zróżnicowaną budowę, odbiegającą od ideałów.
  • Odpowiedz
@Chad_z_Czadu: #!$%@?. Kiedyś widziałem odcinek i laska wybrała zdecydowanie brzydszego, tłuścioszka vs typ co coś tam ćwiczy z kratą na brzuchu ¯_(ツ)_/¯
W tych odcinkach co ja widziałem to odpadały od razu grubsze laski, no ale nie widziałem ich jakoś dużo więc ciężko stwierdzić regułę, na szczecie Ty po reklamie już wszystko wiesz xD
  • Odpowiedz
Zauważyliście jak w reklamach tego programu "randkowego" jest pokazywane ciało kobiety a jak mężczyzny?


@Chad_z_Czadu: To jest jedna sprawa, druga, ważniejsza, że takie programy puszczane są w TV i nikogo (?) to nie obrzydza? Nikogo to nie zmusza do refleksji? W następnym programie będą się ruchać LIVE bez cenzury?
  • Odpowiedz
@Chad_z_Czadu: to mnie #!$%@? te kurła babskie "body positive" a ty chłopie masz mieć idealne ciało, a ona moze byc body positive. Kurła to jest chore, że ciągle w tym mediach wspierają baby, w ogóle chore to jest, a jak facet wyglada inaczej to już hurr durr ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz