Wpis z mikrobloga

Krym ma bogatą historię a z racji swojego strategicznego położenia wielokrotnie zmieniał przynależność polityczną, będąc to we władaniu Rusi Kijowskiej, to Tatarów, to Turcji i w końcu Rosji. Jednak to nie byli jedyni posiadacze Krymu. O tym jak się kreowała historia polityczna półwyspu od najdawniejszych czasów do dzisiaj opowiem w tym odcinku.

Link do znaleziska - Czyj jest Krym?

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski - #historykon)
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️Andrzej Włusek - Historia poza horyzont
Jeśli podobają się Tobie się moje filmy i uważasz, że powinienem rozwijać dalej kanał to zostań moim patronem na patronite ➡️ który znajdziesz TUTAJ. Ewentualnie możesz postawić mi TUTAJ kawę ;)

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #europa #zwyczaje #swiat #liganauki #swiatnauki #ciekawostkihistoryczne #zainteresowania #krym #rosja #geografia #youtube #geopolityka #chwalesie #polskiyoutube #turcja #wojna
sropo - Krym ma bogatą historię a z racji swojego strategicznego położenia wielokrotn...

źródło: comment_1654157281pndmYOWbDZDPDRL82OxrqW.jpg

Pobierz
  • 53