Wpis z mikrobloga

#rozdajo
Mirki dzień dziecka dzisiaj, a ja pomimo 32 lat na karku czasem dalej czuję się jak dzieciak.
I jak dzieciak innemu dzieciakowi chętnie oddam mój prototyp galaktycznego zegarka który stworzyłem ze złomu zegarmistrzowskiego ( ͡º ͜ʖ͡º)

To oczywiście niedziałająca ozdoba na ręce, a nie prawdziwy zegarek, do tego widać jak koperta jest obdrapana więc mam nadzieję, że nikt nie będzie mi mieć za złe, że oddaję coś "takiego" ale mówiąc szczerze leży i się kurzy a może komuś poprawi dzień i będzie się nim cieszyć?
Może ten hipotetyczny ktoś odłoży go gdzieś jako łapacz kurzu ale dłuższym czasie weźmie do ręki i stwierdzi "kurde ale to w sumie jest dziwne" przypominając sobie te "lepsze czasy" i ten portal z dziwnymi obrazkami do którego nie wracał przez 10 lat?

No lepszego dnia na #rozdajo takiej rzeczy raczej nie znajdę, więc plusujcie. Losuje dzisiaj wieczorem i dogadujemy wysyłkę na mój koszt.

Nie wiem czy Wy też tak macie ale czasem czuję się w swoim życiu jak zagubiony 19 latek który dopiero zaczyna i tak naprawdę nic nie wie o życiu by pół roku później, może rok poczuć się jak 50 latek który jest zgnębiony, przytłoczony i generalnie ma wszystkiego dość. Aktualnie na szczęście czuję się bardziej jak 22 latek który myśli że wie dużo o życiu i ma generalnie duże nadzieje i chęci życia, ale zobaczymy ile to się utrzyma w tym dziwnym kraju xD

Oczywiście wolę czuć się jak dziecko, mój ojciec zresztą bardzo często mówił mi, że jest dzieciakiem w środku i że to wewnętrzne dziecko trzeba pielęgnować bo inaczej cała radość życia wyparuje bardzo szybko. Chyba dopiero teraz to zaczynam to prawdziwie rozumieć.

Gość swoją drogą w wieku 50 lat nadal oglądał dobranocki, a jego ulubioną były Gumisie xD
Ale do dzisiaj pomimo tego, że ma ponad 70 lat skubany potrafi się bawić i cieszyć małymi rzeczami, dlatego zresztą bardzo często dostaje od nas małe drony, dziwne łamigłówki czy głupie gadżety z którymi później lata po podwórku. Serio miałem szczęście że moi rodzice potrafią się śmiać z siebie i jednocześnie pomimo różnego rodzaju gówna nadal umieją pielęgnować swoich wewnętrznych bachorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja od dziecięcej zabawy i powrotu do przeszłości mam swój warsztat i czasem gry jak się znajdzie czas. Akurat mam taki etap w życiu, że więcej muszę sobie odmawiać ale za to jak nikt potrafię marzyć xD

Mój ojciec zaś ma swój garaż w którym non stop coś robi lub naprawia ale tez stary motor który wyciągnie raz na jakiś czas czy naprawdę unikatowe auto które remontujemy już przeszło 20 lat i pewnie nigdy tego nie zrobimy xD Ma koty które rozpieszcza i hulajnogę elektryczną którą kupił na targu "u ruskich" którą właśnie naprawia.
Zadziwiająco fajną zabawką dla niego okazał się mały dron - latał po pokoju i wracał do niego przez miesiące dopóki kot go nie dorwał i nie rozwalił. Mam nadzieję, że kiedyś będę w stanie mu kupić jakiegoś porządniejszego drona którym polata po podwórku.

A Wy, jak pielęgnujecie w tym dziwnym świecie wewnętrzne dziecko i czemu tego nie robicie częściej?

#rozkminkrzaka
  • 27
@krissrusz i choćby za to serdeczne dzięki Mirku.

Ja tam do dzisiaj się dziwię, że moje wypociny miewają tutaj takie zasiegi. Rozdajo pomaga, nie oszukujmy się ale serio na wykopie do dzisiaj pisze mi się najwygodniej i wg. Mnie moje najlepsze wpisy powstają właśnie tutaj a nie w innych miejscach sieci.

Bo może i burdel tu straszny. Może i ludzie czasem wkurzający. Ale i tak czuję się tu jak u siebie na
@bkwas: Ja mam 22 lata i nadal czuje się jako 12 latek, często nawet przesadzam co mi różni ludzie mówią ale nie zwracam na to uwagi, śmieje się, bawię się, dobrze się czuje i to jest najważniejsze
@sciana: Wiesz ile kosztuje licencja na użycie akurat drogi mlecznej?
Bardzo popularny wzór wśród Bytów, generalnie HomoSapiens są jedną z najbardziej bekowych ras do oglądania, sezony które już oglądali teraz biją rekordy oglądalności, więc takie licencje są dla mnie za drogie - wybrałem nikomu nie znaną galaktykę JPPDK2137, i tym sposobem nie będę mieć żadnych problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bkwas: To pierwsze rozdajo ktore serio bym chcial. Mam tak bardzo wywalone na czas. I tak bardzo trolowalbym tym ludzi ktorzy by mnie o niego pytali... Zegarek bez funkcji odmierzania czasu. To cos dla mnie. I jeszcze z galaktyka.... (ʘʘ)()
@bkwas: Jeżu, jest piękny ten galaktyczny zegarek. Ja w sercu jestem i zawsze będę dzieckiem. Nie wiem czemu ale wzruszyłam się czytając Twój post () a może po prostu taki nostalgiczny nastrój dzisiaj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bkwas: tak se pomyślałem... Ktoś wygra ten sikor (może ja) i po jakimś czasie gdzieś go zgubi. Za parę set lat ktoś to znajdzie i będzie miał kmine jak to ustrojstwo działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zbierze się sztab naukowców i uja wymyślą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ot technologia! Może to nie zegarek a jakiś komunikator albo urządzenie do teleportacji ( ͡°
@kupczyk hahaha o tym nie pomyślałem nigdy.

Co więcej będą zachodzić w głowę "po co ktoś to w ogóle robił" nie wiedząc że twórca po prostu był lekko skrzywiony i lubił robić dziwne rzeczy xD