Wpis z mikrobloga

@Tomek_Tcz: A czy mobile Vikings nie korzysta z nadajników play i to bez zasięgu 4 sieci jeśli chodzi o internet(nie wiem cdy w ogóle to jeszcze istnieje), więc zasięg powinien być dużo gorszy?

Zmieniłem play na orange i nie widzę różnicy w zasięgu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hpiotrekh: chyba, jeszcze na tmobile można przełączyć.

Patrzyłem bts to w moim rejonie najbliżej ma play porównując z Orange. I ma więcej o 3 stacje w mieście sąsiednim.
A czy mobile Vikings nie korzysta z nadajników play i to bez zasięgu 4 sieci jeśli chodzi o internet(nie wiem cdy w ogóle to jeszcze istnieje), więc zasięg powinien być dużo gorszy?


@hpiotrekh: Play (a zarazem MV) jakiś czas temu zaczęło odchodzić od zasięgu 4 sieci.
@LuxEtClamabunt: Chyba to właśnie zauważyłem jakiś czas temu bo mi streaming radia zaczął przerywać jak jeździłem po wioskach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wiec jak przy braniu tv i internetu mogłem wziąć telefon za 10zl na lepszych warunkach niż play za 30 to zmieniłem
@Tomek_Tcz: sam się przeniosłem ostatnio z vikingów do orange. Co z tego że support dobry z którego i tak się nie korzysta jak na mvno są problemy z połączniem gdzie play ich nie ma. Ja bym nie przenosił teraz. O ile play jeszcze jakiś czas temu był topką pod względem sieci to teraz jest coraz gorzej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tomek_Tcz: w MV/Playu masz zasięg Playa i Orange - T-Mobile nie działa od końcówki zeszłego roku (mała strata w sumie, to ten sam zasięg co Orange), a Plus już od paru lat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hpiotrekh: chyba, jeszcze na tmobile można przełączyć.

@Tomek_Tcz: zasięg T-Mobile jest praktycznie taki sam jak zasięg Orange (N!), a na dodatek w grudniu zeszłego roku z tego co pamiętam wyłączono zasięg T-Mobile w Playu i MVNO Playa