Wpis z mikrobloga

@DildoShwaggins: byłem na wyrwaniu 8mki, chciałem ten ząb zobaczyć i zrobić zdj ale się trochę wstydziłem bo mi się to wydawało dziwne ale się przemogłem bo ciekawiło mnie jak on wygląda, chciałem go zabrać na pamiątkę ale nie mogłem bo coś tam covid itp. zrobiłem zdj a mi pani chirurg mówiła że miała taką pacjentkę że zabierała zęby swoje mądrości, oblewała w złoto i nosiła na szyji... czaicie qurwa?
te baby
@DildoShwaggins: hejtu nie rozumiem. Skoro jest na takie coś popyt to niech sobie sprzedają.

Osobiście taka pamiątka byłaby dla mnie zbędna. Nie rozumiem tego całego kultu karmienia piersią. Ot zwykła czynność. Dzieciaka trzeba wykarmić. Ale to co niektóre baby odwalają to przechodzi ludzkie pojęcie. Już pal licho to, że karmią dziecko do nie wiadomo którego roku życia. Ale cała ta otoczka, którą przy tym tworzą, to spuszczanie się jakie karmienie piersią
@DildoShwaggins: jeśli cena idzie jakoś w parze z wartością materiałów (srebro/złoto), to można to uznać za sentymentalne lokowanie oszczędności. Jeśli natomiast materiały są lichej wartości, to wg mnie są bardziej "istotniejsze" inwestycje - chociażby bank krwi pępowinowej, odpłatne szczepienia, itd. Ale ja nie jestem zbyt sentymentalną osobą, więc mogę nie rozumieć zapotrzebowania na takie produkty.