Wpis z mikrobloga

A ja tam polubiłam Eli i Jaya choć na początku chciałam aby odpadli jak najszybciej... Dome też lubię, naprawdę świetna z niej kobietka. Laure też uwielbiam mimo wszystko, taka słodka dziewczynka, a dzisiejsza Pandora.... No cóż, Wiki najbardziej zależało na wygranej i też dziś to udowodnila... Ci co zadawali pytania, musieli podkręcić temat, to musiało tak wyglądać... Podsumowanie całego sezonu i tyle.. to pozostali wybierali pary finałowe więc miał być gnój i był... To program, a oni są tylko ludzmi. Zamknięci 2 miesiące.. dla nas to niewyobrażalne co oni tam przeżywali, dlatego trochę wyrozumiałości dla wszystkich... Oglądamy jutro finał i czekamy na kolejny sezon i kolejne emocje :)

#hotelparadise
  • 11
@Aleksis92: No niby tak, ale to nawet Karolcia z doma miały refleksje, że nie wszystko im się w swoim zachowaniu podobało. Marika tak samo, kurde nawet Zenek się z marika pogodzili. A te ciule już jakiś czas po finale, a oni ciągle nic nie widzą zlego w swoim buractwie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aleksis92 a za Ci polubiłaś Eli? Chciałabyś mieć taką koleżankę? Nie budzi w Tobie odrazy jej dzisiejsze zachowanie? Nie wydaje Ci się chore #!$%@? się do Jaya o byle gowno, niejednokrotnie szantaż emocjonalny i wpędzanie w poczucie winy? Swoją drogą, Jay od początku takze wydawał mi się podjerzany, introwertyk, samotnik i myśliciel, który idzie do hotelu paradise, wystawiając się na wszystko, czego zdawałoby się taki typ czlowieka nie znosi. No jest tu