Wpis z mikrobloga

@ziuaxa: poki co "żenuje" jedynie twój śmieszny narcyzm i zapatrzenie w prawdopodobnie jedną jedyną abstrakcyjną statystykę, ktora (w twoich oczach, mentalnego dzieciaka) pozwala ci sie wywyższac nad innymi :) nic dziwnego, ze tak zażarcie jej bronisz. 143, pozdrawiam.
@Noniusz: Ja mam „tyko” 110iq ale doskonale Cię rozumiem i niestety im jestem straszy tym coraz częściej nachodzą mnie takie rozmyslenia.
Jak byłem młodszy byłem mega pozytywny mimo iż nie byłem ani bogaty ani nie miałem związków.
Teraz 31lat, dosyć spory sukces zawodowy w pracy która bardzo lubię, duży kapitał, w między czasie tworzę nowy związek a i tak jak nie jestem czymś zajęty to mnie dopada bezsens istnienia

Życie to
Więc rozwiązanie jest - zająć się czymkolwiek, tak żeby nie widzieć nic poza tym. Tylko po co?


@Noniusz: sam wiesz po co, żeby nie pisać takich zdań. Zajęcie ma Cię ukierunkować aby stłumić potrzeby analityczne, sam pisałeś o tramadolu czy dziewczynie, nie czułeś się wtedy chwilowo lepiej? Bez tego ciągłego przeliczania rzeczywistości będziesz odbierał wszystko pozytywniej, nie ty pierwszy jak sam czytasz przez to przechodzisz. Uprawiałeś kiedyś sport?
@Noniusz: aktualnie pakuje się na samolot więc nie mam zbytnio czasu, poszukaj sobie krytykę kwestionariuszy i krytykę testów IQ.

To co pamiętam ze studiów:
- w tych testach można strzelać odpowiedzi
- umiejętność rozwiązywania testów IQ jest do wyuczenia a co za tym idzie z każdym kolejnym testem będziesz miał lepszy wynik (wynik rozwiązania testu a nie twojego IQ)
- bada ono bardzo wąską część inteligencji (ignoruje inteligencję społeczną czy też
@HivPositiv: > w tych testach można strzelać odpowiedzi
W każdym teście możesz strzelać odpowiedzi, tutaj masz 1/6 szansy na trafienie, powodzenia w zdobyciu dobrego wyniku z takimi szansami

umiejętność rozwiązywania testów IQ jest do wyuczenia a co za tym idzie z każdym kolejnym testem będziesz miał lepszy wynik

Półprawda, rozwiązanie kilku testów napewno pomoże zrozumieć jak to działa i z czym to się je, ale rozwiązując te testy z ograniczonym czasem