Wpis z mikrobloga

@trailracer Nie prawda :) poziom IQ jest wysoce przeceniany, i napewno nie znacząco koreluje z sukcesem biznesowym, co do szkoły to jedynie na etapie wczesnoszkolnej dzieci z wyższym IQ mają znacząco lepsze wyniki od innych uczniów
@ziuaxa
@Noniusz
Test na inteligencję przeprowadzany przez Mense ma dużo wad, przede wszystkim taką że sami układają ten test według własnego widzimi się, i nijak to ma się do Inteligencji ogólnej. Jak chcesz wykonać rzetelny test inteligencji, i znasz się na podstawach psychometri(będziesz w stanie przeliczyć wynik surowy na steny) to wykonaj test APIS-ZR stworzony przez pracownie testów psychologicznych. Znajdziesz go w necie za darmo wraz z całym podręcznikiem ze skalą normalizacyjną
Nie prawda


@Slavian4k:

Test na inteligencję przeprowadzany przez Mense ma dużo wad, przede wszystkim taką że sami układają ten test według własnego widzimi się, i nijak to ma się do Inteligencji ogólnej.


Wiesz, zastanów się nad tym co i jak piszesz, bo nawet jakbyś pisał jakieś rzetelne informacje, to w momencie kiedy zaczynasz zdanie od "Nie prawda" napisanego rozdzielnie, albo w każdym zdaniu stawiasz przecinek przed "i", za to nie stawiając
dziwne, kiedyś robiłem i mi wychodziło ponad 130, nie pamiętam ile dokładnie, a teraz na dwóch stronach zrobiłem (mensa.dk i mensa.org) i oscyluje w okolicy 125 xD spadło o co najmniej 5 pkt.

Nie piję alko (wcale) ani nie mam żadnych nałogów wiec nie to mi wypala szare komórki, może to przez siedzenie na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@testovirondepot: nie wiem, jakiś online robiłem strasznie dawno temu, i nawet nie pamiętam wyniku. Musiałbym zrobić w podobnym czasie co ten z Mensy, by móc się jakkolwiek wypowiedzieć. Wolałem zrobić taki, gdzie będę miał pewność, że uzyskany wynik jest możliwie rzetelny.
Z drugiej strony, nie widzę przeszkód, żeby taki test jak przeprowadza Mensa zrobić online. Ale nie wiem jak jest w rzeczywistości. Może ktoś inny się wypowie.
@Noniusz: Z online jest problem taki że zaczęły by się akcję z gościami 200iq robiącymi komuś test dla jaj i skończyła by się elitarna mensa xD pytalem o te testy bo się waham czy zrobić normalny bo szczerze mi się nie chce jechać na to do miejsca gdzie egzaminują, ale wszystkie testy jakie robiłem w ostatnich 3 miesiącach wychodziły mi 128-140 czy to na mensa.dk czy na random stronach xD więc