Wpis z mikrobloga

Mega zaawansowany 15 calowy laptop z obracanym ekranem całkowicie za darmo!

Przynajmniej tak zapewniała mnie pani Anna Rosołek (xD) z call center prawdopodobnie z okolic Rzeszowa.
Drogie wykopki uważajcie na dziadków i starszych sąsiadów, przez tych ludzi mogą oni stracić dobytek życia.
Ściągają osoby starsze pod pretekstem "reklamowania polskich firm" żeby pokazać że nie jesteśmy gorsi niż zachodnie marki (Mistrzostwo w scamie chyba mają obecnie Indie, więc trochę z geografią u nich słabo), po tym sadzają ich na sali pełnej cudownego sprzętu który mogą kupić już za 700zł ( szkoda że miesięcznie przez 5 lat).
Pojawiają się we wszystkich średniej wielkości pipidowiach w kraju, spotkania odbywają się w miejscowej "restauracji", przyjeżdżają wypożyczonym białym busem na poznańskich blachach.
Pyskaty, samozwańczy szef całego procederu powiedział mi że za tydzień będą do mnie dzwonić po odbiór mercedesa i też przyjadę, a podobno sam mercedesem jeździ.
Oczywiście policja nic nie może, nawet z ciekawości podjechaliśmy z oszukaną osobą( no ja to trochę za młody jestem, do mnie nie dzwonią)... Możemy najwyżej zwrócić się do rzecznika albo założyć im sprawę cywilną ( komu, Annie Rosołek? xD).

Wykopki nie chodzi tutaj o mnie, o jakiegoś laptopa czy zmarnowany czas. Chodzi o osoby starsze które stracą pieniądze i zdrowie na użeranie się z umowami które nieświadomie podpiszą, chodzi o bezkarność takiego procederu, chodzi o odrobinę sprawiedliwości na tym #!$%@? świecie.
Jeśli macie okazję i do was też zadzwonią lećcie z nimi, starajcie się wyciągnąć jakiekolwiek dane, a gdy znajdziecie ich na miejscu ostrzegajcie emerytów którzy idą po cudowną kołdrę-wystarczy zrobić awanturę i wszyscy się rozchodzą.

Co do #rozdajo to z miłą chęcią wylosuję jedną z chętnych osób której wyślę ten mega zaawansowany sprzęt (oczywiście po pokryciu przez kogoś kosztów wysyłki które 20 krotnie przewyższają wartość sprzętu) na którym podobno można "Sprawdzać pogodę, rozmawiać ze znajomymi i przeglądać internet", a słynna Anna Rosołek sama używa go w swojej pracy.

#rozdajo #oszukujo #pytanie #polska #sprawadlareportera
Pobierz Fanatix - Mega zaawansowany 15 calowy laptop z obracanym ekranem całkowicie za darmo!...
źródło: comment_1654003514ctKH2Kt3klddbf5yWzWeg6.jpg
  • 6
@Fanatix: chociaż w sumie z Rzeszy jestem, w razie jakbyś miał jednak wyrzucić do smieci to mógłbym ewentualnie przygarnąć dla młodego siostrzeńca te cudo co by miał zabawy na kilka minut xD