Wpis z mikrobloga

Denis: Ale jak sie uspokoje potrafie normalnie sie wypowiadac jak normalny czlowiek.
Denis: Ale jak taki kondom sie pruje, nie potrafie na niego kurla patrzec i normalnie zdania skladac, rozumiesz?
Don Diego: No i widzisz, no i widzisz. A w walce jeszcze bedziesz musial myslec i walczyc. Stary! To za duzo bedzie dla ciebie.
#highleague #famemma #primemma #cytatywielkichludzi
kre-dens - Denis: Ale jak sie uspokoje potrafie normalnie sie wypowiadac jak normalny...

źródło: comment_1653995855wUtociYLynkxuwbl21bCXm.jpg

Pobierz
  • 13
@kre-dens: Fajnie triggeruje Denisa, ale nic poza tym. Zrobił z mordy dupę przy okazji publikacji ich rozmów, te rozmowy w ogóle przecież pokazały kim jest Don Diego, wyzywa włodarzy Gromdy, z którą był związany kontraktem od frajerów. Najpierw chce z Denisem wymyślić jak obejść zapisy kontraktu Gromdy, żeby mogli zawalczyć na The War, później nagle coś mu się zmieniło (Ciekawe za czyją namową zmienił zdanie i zrezygnował z walki na The
@ignacy100: ale to chodzi o to że Diego do kłamca, oszust, #!$%@?ł na swoich pracodawców a udaje takiego fajnego.
Denis to jest szuja, ale chociaż się nie wybiela, a Diego zaraz zostanie ulubieńcem wykopu.
Potem postaram się dodać jeszcze jakieś materiały na tego dzbana Kubiszyna.
@Nicolaus_Steno1: Diego z gromdą mogli po prostu wyjaśnić wszystko i dojść do porozumienia. Ja prawdopodobnie bym tak nie zrobił, ale to nie jest równoznaczne z tym, że to krętacz bez honoru. A co do Denisa to po walce z Alanem mówił, że Alan to śmieć, któremu ręki nie poda, a wczoraj się okazuje, że wystarczy pogadać i będą mogli się już stykać końcówami
@1910_gg: „nic nie pokazał” A co miał debilu pokazać jaką jest #!$%@? mądrzejszy od niego.. Don Diego trzyma fason, wygrał gromde, widziałeś jakie wymiany tam robił z tysonem
i innymi
Duzooo większymi?!. Gosc wie, ze pozamiatałby tam wszystkimi wiec po co ma robić jakas szopkę jak ten patologiczny niedojeb pepis
@richmotherfucker: Sklej tam kuciapke, jak nie umiesz normalnie rozmawiać to pal wrotki. Dla mnie to jak ktoś już wyżej wspomniał, Don Diego przyłapany na kłamstwie nie za bardzo potrafi się wytłumaczyć i tyle w temacie. Natomiast drugiej części twojej wypowiedzi nie rozumiem, to już się odnosić nie będę. Napisałem coś negatywnego o poziomie sportowym Diego, czy masz problemy z czytaniem ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)