Wpis z mikrobloga

Rozdzielenie - zabieg rozdzielający wspomnienia z życia prywatnego i zawodowego. Po wyjściu z pracy nie pamiętacie nic z tego co działo się w tym czasie, a w pracy nie pamiętacie nic z tego co działo się w waszym czasie wolnym. Czyli będąc w pracy tracicie dostęp do wspomnień z życia prywatnego, a w czasie wolnym tracicie dostęp do wspomnień z życia zawodowego.
Poddalibyście się takiemu zabiegowi?

Taka luźna ankieta przy wtorku zainspirowana serialem Rozdzielenie/Severance.

#seriale #korposwiat #pracbaza #appletv #severance
Pobierz Niss - Rozdzielenie - zabieg rozdzielający wspomnienia z życia prywatnego i zawodoweg...
źródło: comment_1653981469RGTq1kMEhLnmIRJJNtv6yx.jpg

Czy poddałbyś się zabiegowi rozdzielenia?

  • Tak - oglądałem serial 12.3% (24)
  • Nie - oglądałem serial 54.9% (107)
  • Tak - nie oglądałem serialu 6.2% (12)
  • Nie - nie oglądałem serialu 26.7% (52)

Oddanych głosów: 195

  • 11
@Niss: ale ja mam tak bez żadnego zabiegu
wychodząc z pracy, zamykam za sobą drzwi i odcinam sie od tego,
a w drugą stronę, to w pracy wolę porozmawiac na tematy ogólne, sport, pogoda niż omawiac prywatne zycie
@Mysciak: póki co wyglada na to, że ci co widzieli serial chętniej by się zdecydowali na taki zabieg, to wiele mówi o naszym społeczeństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiesz, że np. masz żonę i dzieci


@Lonate: po wpisach jak ludzie narzekają na ciągłe rozmowy o bombelkach na ołpenspejsie, to myśle że niektórzy by sowich współpracowników nawet przymusowo wysłali na taki zabieg
@Niss: Prawda xD Ale to swoją drogą musi być dziwne. Takie podwójne życie. I tak z perspektywy kobiety - co jak zajdzie w ciąże? Może to nie partner jest ojcem tylko kolega z pracy? Czy partner może wtedy oskarżyć o zdradę, być wściekły na nią? No nie, ona nie wie że jest z kimś związana poza pracą. A potem ciąża sama w sobie. Jaki to musi być szok jak się zorientuje