Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Rules: @pasta_alla_carbonara: WMK cały czas walczy o to samo - o porządną i poważną infrastrukturę rowerową bo to co obecnie buduje się w Warszawie w wielu miejscach (choć i są miejsca całkiem w porządku) pozostawia bardzo wiele do życzenia.

Poza tym, to jest po prostu świetna cykliczna impreza przesycona radością i energią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: skoro bezmyślnie wybierasz samochód mogąc jechać rowerem albo transportem publicznym - to nie narzekaj na korki które sam tworzysz.
WMK cały czas walczy o to samo - o porządną i poważną infrastrukturę rowerową bo to co obecnie buduje się w Warszawie w wielu miejscach (choć i są miejsca całkiem w porządku) pozostawia bardzo wiele do życzenia.


@PanBulibu: xD no na pewno branie udziału w czymś takim w tym pomaga xD sam dużo jeżdżę i wiem jak jest, ale klauzula sumienia nie pozwala mi utrudniać i uprzykrzać ludziom jazdy jeszcze w
@PanBulibu: Kiedyś zdarzyło mi się wziąć udział w mk, parę razy w masowych przejazdach (w tym wielkich przejazdach rowerowych w Gdańsku), gdzie z Tczewa jechała zorganizowana ekipa (zabezpieczona przez odpowiednie służby). Oczywiście impreza masowa w weekend a nie gdy ludzie jadą do pracy, od dawna był znany termin, ale miasto i tak przykorkowane (tzn. jak w zwykły dzień a nie w niedzielę). Raczej więcej nie wezmę w tym udziału, bo chociaż