Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Vaclav: ciekawe gdzie maly goblin, #!$%@? do szafy zeby mokebe nie widzial i zapomniala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Godir17: jeszcze zobaczysz jak będzie modelką na okładkach Vogue i innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@Vaclav: Ja #!$%@? xD już nie można mieć ziomków w innym kolorze skóry po nieudanym związku. Nie można dzieciaka oddać pod opiekę babci/siostry/opiekunki. Rasizm i mizoginizm na wykopie jak zawsze w formie. Jakbym miał babe w Szwecji i by nie pykło to rozumiem że mam zakaz wrzucania fot ze szwedami do sieci bo mnie ludzie zjedzą xd
  • Odpowiedz
@levidos: to tak jakby wstawić zdjęcie samotnej matki z białym dzieckiem i nowym partnerem i podpisać "nie uczy się na błędach"

A nie sorry, przecież tylko czarni porzucają dzieci & czarni zawsze porzucają dzieci.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Znam / widziałem sporo czarnych dzieci z naszymi witaminkami. jakiegokolwiek ojca widziałem pierwszy raz 2 dni temu na dniu ojca (wcześniej tylko matka lub dziadek odprowadzali dziecko do przedszkola). Tak, w pozostałych związkach mokebe ni ma i już nie będzie.

Najlepszy przypadek to moja asystentka sprzed 3 lat: w wieku 14-15 lat zauważyła, ze Polacy be, czarni super, a ze jeździła tańczyć po całej Europie to kontakt był. W końcu
  • Odpowiedz