Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
Sośnierz: słusznie zauważa, że ojcom najpierw zabierane są dzieci, a potem muszą płacić pieniądze ich matce, w Polsce sporadycznie stosuje się opieke naprzemienną
Czerwone wiedźmy na sali: *rechot*

Szkoda, że zabrakło takiej werwy „równościowcom”, kiedy dyskryminowano mężczyzn na Ukrainie oraz w Polsce, gdzie wciąż jest nierówny wiek emerytalny (pomimo tego, że kobiety żyją średnio kilka lat dłużej), a chłopcy wchodzący w dorosłość poddawani są upokarzającej klasyfikacji wojskowej i wcielani do rezerwy wojsk (w czasie wojny czeka ich to samo co Ukraińców).

#dyskryminacjamezczyzn #mizoandria #maskulinizm #prawamezczyzn #pieklomezczyzn #bekazfeministek #bekazlewactwa #mgtow #polityka
F.....e - Sośnierz: słusznie zauważa, że ojcom najpierw zabierane są dzieci, a potem ...
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fracture:
1. O tym, że przymuszanie mężczyzn do ginięcia za ojczyznę jest źle wypowiadali się lewacy, np Majka Stasko, a kto z prawicy się choć zająknął na ten temat?
2. O zrównanie wieku emerytalnego walczyła turbolewaczka Sylwia Spurek. Kto z prawicy się choć zająknął na ten temat?
@renkaboga:

Majka Stasko

Jedna osoba, w dodatku influencerka i aktywistka działająca głównie w internecie. Plus dla niej, szkoda że nikt z polityków nie poruszył tematu.

kto z prawicy się choć zająknął na ten temat?

Nikt, dlatego nie popieram prawactwa

O zrównanie wieku emerytalnego walczyła turbolewaczka Sylwia Spurek

Ciekawe, chciałbym zobaczyć źródło. Jednak wypowiedzi tej pani, takie jak przemoc ma płeć dyskwalifikują ją z cywilizowanej debaty.

Ps.
Pobierz F.....e - @renkaboga: 

 Majka Stasko
Jedna osoba, w dodatku influencerka i aktywis...
źródło: comment_1653649055MP1xBMQwPvRaoyXDslqSMQ.jpg
Ciekawe, chciałbym zobaczyć źródło.


@Fracture: Proszę: https://plus.gloswielkopolski.pl/wybory-do-pe-sylwia-spurek-jedynka-wiosny-tlumaczy-dlaczego-nie-moglaby-byc-z-kims-kto-nie-jest-weganinem-oraz-feminista/ar/c1-14147599

Co z wiekiem emerytalnym kobiet i mężczyzn?

Jestem za jego zrównaniem…


Jest też za urlopem rodzicielskim dla mężczyzn (w kontekście edukacji i propagacji również takiego rozwiązania). Źródło to samo co wyżej:

Nadal też niewielu mężczyzn bierze urlop rodzicielski na dziecko. Tylko 1 proc. mężczyzn z tego korzysta. Najprościej powiedzieć, że nie chcą. Ale powody bywają inne. Są to często stereotypy u przełożonego w pracy,
O tym, że przymuszanie mężczyzn do ginięcia za ojczyznę jest źle wypowiadali się lewacy, np Majka Stasko


@renkaboga: Nie wiem czy są w ogóle jacyś medialni prawacy nie związani z polityka (tzn. nie będący obecnie politykami). Co do Mai to powoli zaczynam wątpić, że jest lewakiem, bo czasem się z nią zgadzam. Np. w sprawie rozszerzenia definicji gwałtu.

Głosując na konfederację, tak patrząc tylko pod względem praw obywatelskich, jako mężczyzna i
@rzuf22

Co z wiekiem emerytalnym kobiet i mężczyzn?

Jestem za jego zrównaniem…
Napisałeś że spurek walczyła o o zrównanie wieku emerytalnego, natomiast nic takiego nie pokazałeś. Pokazałeś tylko wywiad z kampanii do europarlamentu, możesz pokazać jakie działania podejmowała w tym temacie, szczególnie gdy była zastępcą rpo da. równego traktowania.
Jakoś gdy jest w europarlamencie to twierdziła że brak małżeństw jednopłciowych to naruszenie "praworządności", natomiast o emeryturach nic w tym temacie nie powiedziała.
Napisałeś że spurek walczyła o o zrównanie wieku emerytalnego


@Fidel1: Nic takiego nie pisałem. Kolega wyżej chciał źródło odnośnie zajęknięcia się w tej sprawie i poglądów pani Suprek, to dostarczyłem. Tyle.

możesz pokazać jakie działania podejmowała w tym temacie, szczególnie gdy była zastępcą rpo da. równego traktowania.


@Fidel1: Nie mogę, bo mi się nie chce. Nie śledzę tej pani i nie mam w tym żadnego interesu by to zmieniać.
Co do Mai to powoli zaczynam wątpić, że jest lewakiem, bo czasem się z nią zgadzam.


@CyfrowyD: Nie ma nic złego w popieraniu pewnej części postulatów lewicowych/prawicowych, nawet jeśli jest się po drugiej stronie barykady. Bardzo rzadko ludzie mają w całości skrajne poglądy, niestety partie cały czas próbują im wmówić, że takie powinni mieć. Sam popieram dużo lewicowych pomysłów w sferze światopoglądowej, ale jednocześnie nie uważam się za lewicowca, bo dalej
@rzuf22

Nic takiego nie pisałem.

Rzeczywiście, sorry.

Kolega wyżej chciał źródło odnośnie zajęknięcia się w tej sprawie i poglądów pani Suprek, to dostarczyłem.

On się pytał o źródło na walkę spurek o zrównanie wieku emerytalnego.
Alimenty to patologi, uj nie płacił nigdy, jest stary schorowany i płać na niego bo tak prawo karze.
Facet nie zdąży zrobić badań DNA w odpowiednim czasie (bo ufał) a po tym czasie już jest jego, nawet jak dna jest inne i musi za nie płacić.
@Fidel1: W sumie możliwe, ja to zinterpretowałem tak, że z prawej strony nikt się nie zająknął na ten temat, a pani Spurek już tak i na to dałem źródło. To czy jakaś walka faktycznie była, domyślam się, że nie, bo tylko jedna frakcja w PL była na tyle odważna, by ruszyć temat emerytur i spróbować go jakoś, nawet pobieżnie, naprawić i później przez to przerżnęli wybory (a przynajmniej był to jeden
@Fracture: on może mówić nawet 100% słusznie, ale to jest demokracja i rozwodnik z nieumytym kucem, którego żona zostawiła dla czarnego nie powinien się wypowiadać nt. alimentów bo stanie się od razu obiektem kpin. I ja nie uważam, że to słuszne, że zamiast merytorycznej dyskusji to jest jeżdżenie po życiu prywatnym i wyglądzie ale niestety takie są reguły gry. Korwinowcy, kuce nigdy tego nie potrafili pojąć.