Wpis z mikrobloga

To nie jest DDR tylko pas ruchu dla rowerów.


@sargento: To jest nic nieznacząca przerywana linia- równie dobrze może oddzielać parking lub pobocze, na którym wolno się zatrzymywać, bo- jak sam często piszesz- NIMO ZNAKUF PJONOWYCH!!!111
  • Odpowiedz
@Czauczesko: Ha, widzisz. Kiedyś w nocy czekałem na klienta na klienta na Piłsudskiego właśnie, po drugiej stronie naprzeciwko Hormona. Chciałem być w porządku dla rowerzystów i stanąłem sobie po prostu na prawym pasie zostawiając właśnie ten pas dla rowerów wolny. I tak jak sobie parę minut stałem tak zaraz przyjechała policja i kazała mi właśnie się przytulić do aut na parkingu - czyli zjechać na ten pas dla rowerów. Bo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Coraz więcej posiadaczy samochodów wyjeżdża na drogi publiczne bez znajomości przepisów ruchu drogowego i podstawowej umiejętności kierowania swoim pojazdem. Moim skromnym zdaniem Państwo powinno zorganizować jakieś nauki przepisów, chociaż tych najważniejszych, oraz jakieś kursy w jeżdżeniu by wszyscy potrzebujący mogli poznać tę tajemną i wyjątkową umiejętność. Całość mogłaby się kończyć egzaminem, gdzie taki kierowca mógłby udowodnić że jest godny wstąpić w szeregi elity użytkowników dróg i otrzymać na to stosowny dokument. Mogliby
  • Odpowiedz
Kierowcą samochodu nie zostaniesz na "dowód".


@unfolding: no popacz, niby zdali egzaminy, a i tak parkują jak ciule.

BTW statystyki pokazują, że większość rowerzystów jest też kierowcami
  • Odpowiedz
wiec nie bronię patologii - chyba jednak samochodziarze się różnią od #pedalarze


@Cygan_Wojtus: o tak, trójpedalaże różnią się bardzo od pedalarzy - oni widzą patologię tam gdzie jej nie ma: np. w dozwolonej jeździe jezdnią, kiedy obok jest DDR, w dozwolonej jeździe parami, kiedy nie ma zagrożenia i utrudniania ruchu, widzą niewidzialnych, pędzących po DDR z prędkością światła rowerzystów, którzy jadąc z tą samą prędkością po jezdni są
  • Odpowiedz
@lurker: O czym ty #!$%@?? Przekraczam dozwolona prędkość, to jeśli dostanę mandat to będę miał tylko do siebie pretensje. Jeśli pedalarz jedzie jezdnią to ma do wszystkich pretensje, ze jedna kostka została zle ułożona na 5km ddr. Taki obraz was, jesteście głupimi #!$%@? i tyle. Rower to tylko znak rozpoznawczy, kropka.
  • Odpowiedz
@Cygan_Wojtus ale gdy nie ma się gdzie zaparkować to samochodziarze pierwsi do usprawiedliwień bo on musi tu zaparkować na chodniku, ścieżce rowerowej czy trawniku. Taki obraz was, jesteście głupi #!$%@? i tyle. Samochód to wasz znak rozpoznawczy, kropka.
  • Odpowiedz
Ale rzeczywiście gdzie znak pionowy?

@Mr_Randy, @tellet, @eloar: No nie, nie ma znaków pionowych - BO, KUR...., PAS ROWEROWY WYZNACZA SIĘ POZIOMYMI. No ale chyba o tym wiecie i wiecie jak wyglądają i jak je się umieszcza na jezdni, bo przecież chyba macie PJ?

znaków poziomych wyznaczających pas ruchu dla rowerów też na zdjęciu nie ma


Jak nie ma, jak są? Wizyta u okulisty, czy ponowny egzamin? A
  • Odpowiedz
@Ostrzewtlumie: Czy możemy się umówić, ze pedalarze stanowią wśród rowerzystów rak, podobnie jak u samochodziarzy janusze? Tylko różnica jest taka, ze pedalarze się rozwijają i są głupimi chamami, a u samochodziarzy postępuje ograniczanie januszerki i nikt ich nie usprawiedliwia, a wręcz piętnuje. #!$%@? w lajkry, na takich jak ty (i robaki rozbite na szybie) mam spryskiwacze.
  • Odpowiedz