Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 196
@Czauczesko: Odpowiem Ci pedalarskim slangiem który wczoraj na wypoku przeczytałem pod zdjęciem pedalarza jadącego jezdnią obok ścieżki rowerowej.
Hur dur na zdjęciu nie ma znaków a znaki poziome dla pedalarzy nic nie znaczą!!! To na pewno wcale nie jest DDR!!!
  • Odpowiedz
@Czauczesko: z nieznajomości przepisów. ¯\_(ツ)_/¯
Coraz więcej posiadaczy samochodów wyjeżdża na drogi publiczne bez znajomości przepisów ruchu drogowego i podstawowej umiejętności kierowania swoim pojazdem. Moim skromnym zdaniem Państwo powinno zorganizować jakieś nauki przepisów, chociaż tych najważniejszych, oraz jakieś kursy w jeżdżeniu by wszyscy potrzebujący mogli poznać tę tajemną i wyjątkową umiejętność. Całość mogłaby się kończyć egzaminem, gdzie taki kierowca mógłby udowodnić że jest godny wstąpić w szeregi elity użytkowników dróg i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czauczesko: to busiarz, oni nie lubią regulacji( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kuraku: Wręcz przeciwnie, uwielbiam regulacje! Pakiet mobilności już podbił stawki. Czekam z niecierpliwością na tacho w busach, wtedy resztki dziadów pl wyleci z rynku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czauczesko: tutaj już luźno. Chwilę wcześniej było jeszcze zabawniej. Zrobiłam chyba z pięć kółek, żeby znaleźć wolne miejsce niedaleko ksero madar
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czauczesko: nie zgłaszaj straży miejskiej tylko wysyłaj na stopagresjidrogowej@sc.policja.gov.pl
Teraz już nie wzywają na zeznania a czasem wysyłają mailem zwrotkę z kwotą mandatu, jaki dostał ananas.
  • Odpowiedz
@sz-n: ja się użeram z Gdańską i też kolorowo nie jest, ale z kolei czytałem, że policja niechętnie się zajmuje parkowaniem przez tego maila. Zobaczę jakie będą zwrotki za ostatni pakiet co wysłałem w Gdańsku i w Sopocie do SM, jak gnojki dostaną upomnienia, to spróbuję z policją potańczyć i zobaczę co od nich się człowiek dowie.
  • Odpowiedz
Pedalarz zamiast zadzwonić lub zatrzymać policję to będzie psioczył. Jako samochodziarz uważam, ze kolesie powinni dostać mandaty i to bez gadania, wiec nie bronię patologii - chyba jednak samochodziarze się różnią od #pedalarze
  • Odpowiedz