Wpis z mikrobloga

@Cygan_Wojtus: No właśnie Ty zdajesz się nie rozumieć, że przekraczanie prędkości jest wykroczeniem, a CZASAMI jazda jezdnią zamiast DDR jest KONIECZNA, żeby wykroczenia nie popełniać. Wszystko dokładnie Ci opisałem, jako prawdopodobnie posiadacz prawa jazdy wydaje mi się, że powinieneś wiedzieć, że czasami można jechać jezdnią jeśli nawet DDR jest po prawej, a zawsze można jeśli jest po lewej i nie ma znaku B-9 po prawej. Jeśli jednak nie wiesz, to
  • Odpowiedz
@lurker: kolego, ale ja wiem i się zgadzam, ze jeśli ktoś wjechał na drogę, a dopiero na najbliższym skrzyżowaniu jest w stanie zjechać na ddr umiejscowione przy drugiej stronie to jak najbardziej ma do tego prawo, tu policjanci pewnie nie byli w stanie w tym wyroku udowodnic, ze pedalarz jechał już tą ulicą 4 skrzyżowania i z tego pedalarz skorzystał w wyroku sądu. Chciałbym, żeby każdy pedalarz wiedział, ze przepisy
  • Odpowiedz
@Cygan_Wojtus ograniczają januszerke XD tak właśnie widać po komentarzach pod takimi postami czy to tu czy na FB.
Typowe odpowiedzi na parkowanie;
Omiń go, może on na chwilę, nie masz co robić w życiu???, 60, chodnik już rozwalony to można parkować.
  • Odpowiedz
@Cygan_Wojtus: nie, nie ,nie. Wszystko źle. Wszystko, co napisałeś po słowach "nie wciskaj" ma się nijak do załączonego wyroku o uniewinnieniu. Sorry, ale masz wszystkie potrzebne dane, a wciąż wyciągasz nieodpowiednie wnioski.
  • Odpowiedz
@Mr_Randy: czyli ani nie znasz znaków, ani nie znasz przepisów, a jednak postanowiłeś dyskutować w tych tematach dalej?
Weź synek, przewiń trochę w górę i się (może) nauczysz, a na pewno zobaczysz jakie braki masz w wiedzy.
  • Odpowiedz
@lurker: co mnie wołasz pisząc o pionowych, jak ja Ci piszę, że nie widać znaków poziomych. Co do znaków pionowych, to powinien tam stać gdzieś wcześniej znak pionowy F-19 (pas ruchu dla rowerów).
  • Odpowiedz
@eloar: wołam Cię, bo nieco niżej jesteś zacytowany, bo twierdzisz, że nie ma poziomych. Są. F-19 nie jest znakiem potrzebnym do wyznaczenia pasa rowerowego, bo jest znakiem uzupełniającym. Bez niego też działa.
  • Odpowiedz
@lurker: To jak to jest, ze przepisy mówią: masz ścieżkę w swoim kierunku (niezależnie czy po swojej stronie drogi czy nie) to masz to nią jechać (za wyjątkiem dojazdu do niej na najbliższym skrzyżowaniu), a pedalarze każdemu tłumaczą: „ta ddr jest po drugiej stronie ulicy, to ja koge jechać po jezdni tutaj”?

Jakaś pomroczność czy raczej w myśl zasady: jak już jadę to po co mam zjeżdżać? Takie myślenie nie
  • Odpowiedz
@Cygan_Wojtus: odpowiedz sobie na zajebiście ważne pytanie: czym jest wyznaczana DDR? Co jest obligatoryjne, żeby ten czerwony chodnik okazał się DDR? Jak już odpowiesz, to od razu nasuwa się drugie pytanie: znaki drogoweto muszą być postawione po której stronie, żeby obowiązywały jadących prawą stroną jezdni (i nie pisz o znakach powtarzanych, bo C-13 nie można powtarzać). Czy już teraz rozumiesz? No to lećmy dalej (chociaż jest to zbędne) - znajdź
  • Odpowiedz
@lurker: czyli nie ma na zdjęciu? na zdjęciu nie widać znaków poziomych i tyle (a ja się wyłącznie do tego odnosiłem).

Co do linii przerywanej, to po zdjęciu nie mam jak ocenić czy to jest P-1c, P-6, P-7a, P-7c, P-19. Takich podobnych linii przerywanych mamy zadziwiająco dużo na liście znaków.

Nie wołaj mnie więcej jeśli nie jesteś w stanie odnieść się do argumentu, tylko musisz rozszerzać kontekst. Jak nie ma
  • Odpowiedz