Wpis z mikrobloga

Ojoj, coś czuję, że Jarek siedzi tu z nami i nie spodobał mu się mój wczorajszy wpis propsujący generała Skrzypczaka (https://www.wykop.pl/wpis/65750575/dzisiaj-u-zychowicza-general-skrzypczak-warto-jedn/) więc w swoim stałym gimnazjalnym stylu postanowił go bezsensownie zaatakować.

Pan Wolski przecież zjadł zęby na froncie i wie, że pływalność wozów jest niepotrzebna. Przecież wszędzie są mosty i nikt ich nie wysadza, a Rosja obecnie wcale sobie nie rozwala głupiego ryja o to, że nie mogą się przeprawić przez rzekę Doniec.

Jarku, nie idź tą drogą. Nie warto.

#wolski #bartosiak #wojna #rosja #ukraina
D.....o - Ojoj, coś czuję, że Jarek siedzi tu z nami i nie spodobał mu się mój wczora...

źródło: comment_1653493258lTPCYsZfWyJHIvEcL18iBo.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Disegno: ten wolski to jest pajac. Jeszcze miesiąc temu mało sie nie zesrałjaki to Borsuk jest sztos i jaka to wielka debata była ze ma pływac i jest OK bo to uzgodnione XD i usilnie chciałkiepowac kazdego kto wytykał ze borsuk jest kiepsko opancerzony i w ogole ma gówniane działo.

Teraz juz zmiana narracji i przyznał ze jednak skucha z tym cienkim pancerzem , jeszcze z miesiac i przyzna ze
  • Odpowiedz
@Disegno: Widać ze ch*ja się znasz chłopaczku. W wojskach ZSRR/FR praktycznie każdy pojazd poniżej czołgu musiał mieć możliwość plywalnosci-w wojskach NATO nie. Pływalność wozu kosztem opancerzenia to relikt czasów UW i powie ci to kazdy ekspert nawet na przykładzie obecnej wojny
  • Odpowiedz
@Disegno: Wolski skończy jak Bartosiak. To ekspert kanapowy, jak i my. No ok, ma wiedzę teoretyczną i to nawet sporą, ale dotyczącą techniki wojskowej. Analizy frontu mógłbym robić takie same, bo źródła mamy te same - internet. Od Wolskiego niczego przełomowego się nie dowiecie. To kolejny przekaźnik tego, co mówią depesze i co Ukraińcy wrzucą na youtube'a i tiktoka. Do ogarnięcia przebiegu wojny wystarczy śledzić komunikaty ukraińskiego sztabu i np.
  • Odpowiedz
@Pedroo: No to jakie jest rozstrzygniecie? No jakie? Albo jakie było wtedy kiedy on to pisał. Nie pisz mi tu o ardeanch bo wtedy nie było żadnego rozstrzygnięcia. Ono nastąpiło dopiero na konferencji pod Berlinem.
  • Odpowiedz
@pablo397: To co napisałeś znaczy że się nie rozstrzygnela?
Rosjanie mają wybity korytarz na wschodzie to był ich cel. Nie przegrali wojny. Przegrają jak będzie Ukraina defilada na placu czerwonym.
Na pewno wojna nie rozstrzygnęła się w marcu.
To co piszesz o Stalingradzie to nieprawda. Bo Niemcy mogli nawet zachodzie dogadać się z USA i ruski nie doszliby do Berlina. Gdyby alianci zamiast w Normandii wyładowania na Bałkanach jak chciała
  • Odpowiedz
@Disegno: No kuźwa chyba rozstrzygnie to znaczy że będzie wiadomy jej rezultat.
To napisz mi proszę Waldku co się rozstrzygnęło?
Jaki jest wynik tej wojny.
Napisz też co ty żeś w tym Iraku tak płakał
  • Odpowiedz
@Disegno: W tym artykule który podałem. Władek napisałeś że się rozstrzygnie. To znaczy że za kilka dni (pisane w marcu) będzie znany wynik a do tej pory nie jest znany. Bo wojna trwa.
  • Odpowiedz
@Disegno: Waldek. W wywiadach na yt też mówiłeś że się rozstrzygnie. W nagłówku też jest rozstrzygnie. Autoryzacja była? Nie będę teraz szukał tego bo szkoda mi czasu. Dzisiaj podają ze Rosja kontratakuje więc do rozstrzygnięcia to jeszcze trochę.a zachód już mówi że Ukraina oddala część terytorium. Może się to jeszcze różnie skończyć. Poczekajmy z ocenami do końca
  • Odpowiedz
@Disegno: ruskie bwp mówiąc o BWP-1/2 pływają, ale nie wszystkie, ogólnie wersje wyposażone w cięższe ppk nie pływają. Bradleye mimo tego, że w założeniu miały pływać i pierwsze wersje pływały to obecne wersje zamiast pływania są lepiej opancerzone i uzbrojone. Niemcy już od Mardera nie bawią się w pływanie
  • Odpowiedz