Wpis z mikrobloga

Ojoj, coś czuję, że Jarek siedzi tu z nami i nie spodobał mu się mój wczorajszy wpis propsujący generała Skrzypczaka (https://www.wykop.pl/wpis/65750575/dzisiaj-u-zychowicza-general-skrzypczak-warto-jedn/) więc w swoim stałym gimnazjalnym stylu postanowił go bezsensownie zaatakować.

Pan Wolski przecież zjadł zęby na froncie i wie, że pływalność wozów jest niepotrzebna. Przecież wszędzie są mosty i nikt ich nie wysadza, a Rosja obecnie wcale sobie nie rozwala głupiego ryja o to, że nie mogą się przeprawić przez rzekę Doniec.

Jarku, nie idź tą drogą. Nie warto.

#wolski #bartosiak #wojna #rosja #ukraina
Pobierz D.....o - Ojoj, coś czuję, że Jarek siedzi tu z nami i nie spodobał mu się mój wczora...
źródło: comment_1653493258lTPCYsZfWyJHIvEcL18iBo.jpg
  • 78
No akurat Skrzypczak niemal bezbłędnie przewiduje rozwój wydarzeń od pierwszego dnia inwazji, także nie wiem, gdzie te głupoty.


@Disegno: @DanyDwaBanany:
OPISUJE rozwoj wydarzen. Zwlaszcza tych na szczeblu operacyjnym - Bezblednie. Co do przewidywan potrafi sie p General sporo pomylic. Na polityce oraz wynikajacej z niej strategii p Skrzypczak sie niestety zna sporo gorzej. Zna sie za to bardzo dobrze na ruskim wojsku co w polaczeniu z wyksztalceniem i doswiadczeniem robi
Nasz kawalerzysta potrafi sie nieco podpalic, to sie czuje. Dostalby rozkaz zebrania w Zaganiu wozow i ludzi do kompanijnej grupy bojowej majacej sie bic pod Donbasem to bylby tam w 3 dni. Do stopnia kapitana by sie dal zdegradowac gdyby taki byl warunek wyjazdu. Mnie to osobiscie nie przeszkadza, jednak warto byc tego swiadomym.


@Makak87: No tu Cię chyba wyobraźnia ponosi bo akurat Skrzypczak jest praktykiem i dowodził wieloma misjami, z
Pan Wolski przecież zjadł zęby na froncie i wie, że pływalność wozów jest niepotrzebna. Przecież wszędzie są mosty i nikt ich nie wysadza, a Rosja obecnie wcale sobie nie rozwala głupiego ryja o to, że nie mogą się przeprawić przez rzekę Doniec.


@Disegno: Używając mojej "wielkiej" wiedzy, mogę podsumować krótko: #!$%@? xD
A długa odpowiedź brzmi tak:
Zacznijmy od tego, że WSZYSTKIE BWP z Rosji pływają xD
Dalej, BWP pływają. Wozy
Pan Wolski przecież zjadł zęby na froncie i wie, że pływalność wozów jest niepotrzebna. Przecież wszędzie są mosty i nikt ich nie wysadza, > a Rosja obecnie wcale sobie nie rozwala głupiego ryja o to, że nie mogą się przeprawić przez rzekę Doniec.


Używając mojej "wielkiej" wiedzy, mogę podsumować krótko: #!$%@? xD

A długa odpowiedź brzmi tak:

Zacznijmy od tego, że WSZYSTKIE BWP z Rosji pływają xD

No to co w takim
a Rosja obecnie wcale sobie nie rozwala głupiego ryja o to, że nie mogą się przeprawić przez rzekę Doniec.


@Disegno: i co? Czołgi też przepłyną? Same pływające BWP to za mało.
@Disegno: Z czego pamiętam ilekroć widziałem dyskusje o zdolności pływania podstawowym argumentem przeciw (różnych specjalistów i komentatorów cywilnych) był sam fakt, że na naszym teatrze działań nie ma aż tylu cieków wodnych. Widać Skrzypczak i wojsko jednak wie lepiej jaki jest nasz ewentualny teatr działań wojennych.