Wpis z mikrobloga

Ile z tych czolgow me resurs silnika prognozujacy przejechanie 300km w warunkach bojowych?


@Makak87: To są nówki sztuki. Od razu po wyprodukowaniu pojechały do składnicy. Są utrzymywane na chodzie - patrz wyżej co napisałem.
  • Odpowiedz
@Thorkill:

To są nówki sztuki. Od razu po wyprodukowaniu pojechały do składnicy. Są utrzymywane na chodzie - patrz wyżej co napisałem.


Tak jak nasze ''urale''. I sprobuj sie teraz chociaz jednym do rampy kolejowej doczolgac. Watpie czy znajdziesz w Wojsku Polskim smialka ktory sie odwazy do nich zaladowac ammo i strzelac z tego szrotu w warunkach bojowych.
  • Odpowiedz
@SultanMehmed: chodzi mi o to że zakładając optymistycznie sprawność mechaniczną czołgu to chyba powinni być to w stanie uruchomić na poziomie warsztatów a nie fabryki. Boafengiem rzuciłem bo tego jest pełno, kosztuje grosze i wala się wszędzie, ale współczesne techniki radiowe pod względem skomplikowania i kosztów to przecież przepaść w porównaniu do lat 70, zwłaszcza jeśli by chcieli "odnowić zdolność", a nie zmodernizować do współczesnego standardu
  • Odpowiedz