Wpis z mikrobloga

Moja bratanica ma w niedziele Komunie i generalnie od miesiąca różne osoby z rodziny podbijają stawkę ile dają do koperty xD

Średnio dwa razy w tygodniu słyszę, ze powinnam dac jednak więcej kasy bo jakaś prababcia (jest kasiasta) daje jednak 400zl więcej niż mówiła na początku xD

Ciekawe do ilu dobijemy, do niedzieli jeszcze pare dni zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #komunia #logikarozowychpaskow
  • 96
daj medalik i biblie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ChairChandler: ja nie miałem komunii, ale mój kuzyn miał i jak zobaczyłem ile on dostał prezentów i pieniędzy to zachciałem też mieć bo nigdy nic nie miałem i zacząłem chodzić na religię i truć mamie dupę, że też chcę mieć komunię i w końcu się udało to dopiąć i od wszystkich dostałem własnie kartki z życzeniami, biblię i jakieś
@wuju84: To dlatego, że mamy bardzo wąskie grono rodzinne i u nas takie imprezy rodzinne mają miejsce raz na 5-7 lat, więc jak już do takich dochodzi, to się każdy z każdym konsultuje ile się powinno dać, ile wypada, żeby po prostu nie narobić wiochy.
@zmasowanyatak: to ty czegoś nie rozumiesz, to że ludzie są #!$%@? i organizują szopkę nijak ma się do samej instytucji której są członkami. temat nie dotyczy tego kto tworzy kościół tylko tego że ludzie podczas imprez komunijnych przekazują jakieś abstrakcyjne kwoty/prezenty. To nie kościół decyduje o tych imprezach. Zatem jak już zrozumiesz o czym jest mowa w tym wątku to możesz mnie wołać do swoich odpowiedzi. w przeciwnym razie przeczytaj wątek
w przeciwnym razie przeczytaj wątek ponownie, aż do zrozumienia tematu.


@wuju84: to jest niesamowite jak niektórzy są zarozumiali. Mam inne zdanie w tym temacie dlatego muszę czytać wątek kilka razy żeby zacząć myśleć po twojemu? XD równie dobrze ty nie czytasz ze zrozumieniem tego co ja napisałem i tak się teraz będziemy #!$%@?ć zarzutami o czytaniu bez zrozumienia. Ewentualnie możesz się pogodzić z tym, że mam inne zdanie w tym temacie.
@wuju84: ja #!$%@? xD podsumujmy:
Ja twierdzę że KK jest #!$%@? m.in. przez takie szopki
Ty twierdzisz że nie KK jest #!$%@? tylko ludzie
Ja się z tym zgadzam ale KK to właśnie ci ludzie tworzący te szopki, to nie jest istotne czy to jest tworzone na zakrystii czy w domu weselnym, to dalej impreza religijna.
Ty twierdzisz że nie zrozumiałem.

Tak, nie rozumiem o co ci teraz chodzi. Wskaż mi
Moja była chrzesniaczka (od roku apostata jestem więc już jestem jedynie wujkiem( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)) ma komunię niedługo. Z racji iż jestem w trakcie rozwodu i niedawno się wyprowadziłem od żony i ledwo wiąże koniec z końcem stwierdziłem że dam jej stówę w kopercie bo na więcej mnie nie stać. Od matki usłyszałem
@zmasowanyatak: łopatologicznie:
KK jest #!$%@? z wielu względów, ale tych szopek nie organizuje
Ludzie są #!$%@? bo robią szopki z okazji wydarzenia kościelnego
Impreza religijna kończy się po wyjściu z kościoła, dalej to już dowolna twórczość rodziny