Wpis z mikrobloga

Cześć, spotkała mnie dzisiaj nieprzyjemna sytuacja- ktoś mi się włamał do auta. Pomijając że ukral co się dało (kable, kamerkę i inne rzeczy) to próbował ukraść też radio. Niestety za mądry nie był i nie poradził sobie, ale jak sobie nie mógł poradzić to przynajmniej zniszczył ( ͡° ʖ̯ ͡°) bardzo zależy mi na naprawie tego radia i tu pytanie czy zna ktoś jakieś miejsce we Wrocławiu gdzie podjęliby się naprawy? Radio gra, włącza się, ale ekran całkowicie nie odpowiada przez co nie można włączyć niczego poza wyjściem AUX. Całkowicie padł dotyk... Ekran nie jest popękany to z zewnątrz plastikowa ochronka była i to ona jest cała porysowana, ale ekran jest cały. Jak ktos moze wie gdzie naprawie to dajcie znać

#wroclaw #zlodzieje #motoryzacja #samochody
Pobierz kolejktorajezdzilapopsie - Cześć, spotkała mnie dzisiaj nieprzyjemna sytuacja- ktoś m...
źródło: comment_1653407636n7jbAOOTs1gff8i6Hd4wF8.jpg
  • 51
Ostatnio było ze pod whirpoolem ukradli kola kilu autom masakra co sie tu dziejr trzrba sie jakos lepiej zabezpieczyc bo to juz jest mega plaga. Na policji wpisz ze radio zniszczone to jak ich zlapia to moze ci odkupią, co za śmiecie