Wpis z mikrobloga

Incele mnie obrzydzają nie tylko na poziomie tez, które głoszą, ale na brak konsekwencji swoich idei. Z jednej strony postrzegają kobiety jako rozwiązłe, pozbawione skrupułów i okrutne istoty. Z drugiej żyją w ciągłej frustracji, że żadna ich nie chce. Gdybym ja tak miał postrzegać kobiety to bycie przegrywem postrzegałbym jako wybawienie, bo nie chciałbym mieć z płcią przeciwną najmniejszego kontaktu. Powinniście się cieszyć, że żadna was niechce, bo zgodnie z waszym światopoglądem i tak by was wykorzystała, a potem zostawiła dla chada.
#incel #przegryw ##!$%@? #blackpill #redpill
Pobierz
źródło: comment_1653402342ff07evV2trRlssIX5NcW06.jpg
  • 26
@kfiatek_na_parapecie: Czemu xD Zgodnie z waszą logiką typowa kobieta myśli głównie o przystojnych i dobrze zbudowanych samcach alfa, których jest niewielu. Reszta to samce beta, które istnieją tylko po to, by ich doić z pieniędzy. Mówiąc krótko, kobiety w waszym rozumieniu to kłamliwe oportunistki i manipulantki. No wybacz, ale ja osobiście nie chciałbym mieć z kimś takim do czynienia. No, ale może się myle. Może tobie takie towarzystwo odpowiada.
@obsp: o jakiej hipokryzji ty gadasz? xddd
nie wiecie nawet na czym polega ten slynny blackpill, myslicie, ze wszystko co napisza na wykopie anonimowi ludzie to juz jest ten blackpill, a pozniej na podstawie tych falszywych tez mowicie o jakiejs hiporyzji, jestescie po prostu idiotami, ktorzy nawet nie potrafia dobrze zrozumiec czegos z czym sie nie zgadzaja
@Al-3_x:
@kfiatek_na_parapecie: wniosek @Al-3_x wynika czysto z logiki, a nie znajomości podstaw blakpylu, którego znajomość próbujesz zasugerować. Szkoda nam (bo zakładam że koledze też) czasu na czytanie insynuacji frustratów, a sam wniosek biorę za wynik obserwacji tagu. Tak, wiele tu trolli, ale fakt ich istnienia też o czymś świadczy
Gdybym ja tak miał postrzegać kobiety to bycie przegrywem postrzegałbym jako wybawienie, bo nie chciałbym mieć z płcią przeciwną najmniejszego kontaktu.


@Al-3_x: brawo, właśnie wymyśliłeś #mgtow XD niestety dla dwudziestolatka to nie jest wyjście, bo hormony buzują. A, no i brawo jeśli myślisz, że każdego człowieka da się opisać jedynie po tym co ma wpisane w polu "płeć" w dowodzie - oczywiście, że są porządne kobiety, które się szanują i stawiają
@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst:

oczywiście, że są porządne kobiety, które się szanują i stawiają rozum ponad instynktami, ale to wcale nie neguje faktu, że proporcje się zaburzyły w ostatnich latach i coraz ciężej na taką trafić.

A tu się zgodzę. Ale to bardziej kwestia kultury zachodniej która mocno promuje konsupcjonizm, większe skupienie na sobie i na własnych ambicjach itp.