Wpis z mikrobloga

przegrałem
- mam 192 a fabian 198
- ojciec na 18 urodziny kupił mi porsche panamera w wersji GTS a chciałem Turbo S
- mam apartament 80m na Mokotowie a chciałem na Śródmieściu
- moja julka przefarbowała na miesiąc włosy na czarne a ja wole blondynki
- wujek nie chce mi zmienić stanowiska z Director of HR Department na Executive Director of HR Department
- w tym roku zamiast na malediwy to jakies #!$%@? bali

#!$%@?ć takie życie chyba magik został ehh #przegryw
Pobierz
źródło: comment_16533965822NNVaU9x1uRXOJCb5SHTsW.jpg
  • 20
@ymkzz: Uwierz mi ze ludzie którzy mają 192 wzrostu tez mają kompleksy że nie maja np 198, na 18 nikt dziecku nie kupi panamery XD to żaden flex w tym wieku, 911, 718, macan już znacznie bardziej
@Slavukr: A co to za problem do Chorwacji pojechać? Nie masz auta? Z Krakowa pociąg będzie, tydzień czy dwa w Chorwacji wychodzi podobnie jak nad polskim morzem, tylko musisz dobre miejsce wybrać a nie samo centrum, w zeszłym roku pojechałem autem do Chorwacji, paliwo wyszło mnie 300zl w jedną stronę, a spanie za 10 dni 850zł za osobę jedzenie we własnym zakresie ale w większości ceny jedzeń są o polowe niższe
@ymkzz: Ale wiadomo takie kompleksy to nie kompleksy, ale jednak jak człowiek skupi się na jednej osobie która ma lepiej to się do niej porównuje i kompleksy siedzą w głowie, mam kolegę który ma 204 (trochę za dużo moim zdaniem, ale i tak wyglada mega dobrze) ja mam 187, dużych kompleksów nie mam aż tak z tego powodu ale jednak czuje się przy nim jak karzeł a wiadomo ze na niego
- mam 192 a fabian 198

- ojciec na 18 urodziny kupił mi porsche panamera w wersji GTS a chciałem Turbo S

- mam apartament 80m na Mokotowie a chciałem na Śródmieściu

- moja julka przefarbowała na miesiąc włosy na czarne a ja wole blondynki

- wujek nie chce mi zmienić stanowiska z Director of HR Department na Executive Director of HR Department

- w tym roku zamiast na malediwy to jakies
@ymkzz: Kto by #!$%@? wolał mieszkanie W śródmieściu (nie „na”) zamiast na Mokotowie? Xd

I stwierdzić że Bali jest #!$%@? w porównaniu z Malediwami może tylko jakiś przegryw ;)

@ymkzz: Po co ktoś taki chciał być przejsc z bycia dyrektorem non-exec na exec? Przecież wtedy musiałbym więcej faktycznie robić i zapewne za mniejsza kasę. Odwrotnie by miało więcej sensu, przechodzi z executive na non-executive dyrektora i nie musi się przejmować codziennymi obowiązkami
@orany: Chodzi mi że to auto nie na te lata, to tak jak by ojciec dał dziecku na 18 40 letniego rolexa, zamiast jakiegoś fajnego AP, tak samo jak by bmw 7 miał dziecku dać albo audi a8 czy s’ke, żaden flex dla dzieciaka, nawet 911 za 900k rozumiem ale no nie tego typu auta xd