Wpis z mikrobloga

No to to by było na tyle, dziękuję można się rozejść. Hackerzy już znaleźli sposób jak oszukiwać na xboxie (mam crossplay off przez tych zjebow oszukujących na pc więc typ gra na xklocu)

A tak żem czuł że w jednym z ostatnich eliminatorów typ jakoś podejrzanie za szybko dojechał do finalnego punktu (start z dżungli a punkt na szczycie wulkanu)

#forzahorizon5 #oszukujo #xbox
źródło: comment_1653315281DWQOJRq2rEI3uy86vEhSBx.jpg
  • 14
@PanPrezes_PL: dlatego pytam :) Bo generalnie da się przyblokować z poziomu Live granie z osobami poza Live ale tam musi być spełniona masa czynników żeby to zadziałało (czyli nigdy nie działa, chyba w Warzone to działało kiedyś ale wyszukiwało mecz z pół godziny). Nie mniej Forza na PC też jest na Live więc ciężko będzie to przyblokować xD
@BorysKafarov: To Ci nie blokuje crossplayu a jeśli już to na pewno nie w Forzie :) To blokuje możliwość grania z graczami poza Live ale tylko wtedy gdy wspiera to producent danego tytułu. Jeśli nie - to ta opcja jest ignorowana i dalej grasz ze wszystkimi
@gg_raffaello: no to by wychodziło że jest to ułomny crossplay bo blokowałby wszystko oprócz gier MS na PC. Może taka forxa na steamie nie podpada pod tą usługę

Tak czy siak jak ja to zaaplikowałem to już hackerów nie uświadczyłem, przed tym w co drugim-trzecim eliminatorze był hacker teleportujący się po mapie