Wpis z mikrobloga

nauczyciele też się znęcają nad spierdoksami mnie nie raz wyzywali, a jedna to nawet uderzyła dużą metalową linijką w głowe


@niedorozfuj: U mnie w gimbazie to wychowawca wręcz wyznaczał kto jest klasowym kozłem ofiarnym wyśmiewając i pogarszając sytuacje. Oczywiście dla oskarkow był równy ziomek
  • Odpowiedz
@Pierorzek:

Przegryw oddaje na oczach nauczyciela.

To o mnie gdy w gimbazie wy#ebalem jednego sebka z lawki na ziemie na środku lekcji i zaczalem go okladac. Szkoda że nauczyciel nas rozdzielil tak szybko.
  • Odpowiedz
Bez kitu jak #!$%@? swojemu prześladowcy to wszyscy oburzenie i zdziwiony Pikachu ale jak to? Czemu to zrobiłeś? Nauczycielki nie mogły sobie z gowniarzem przez 7 lat poradzić w końcu nie wytrzymałem i co? I nagana i uwziete nauczycielki na mnie xd szkoda szczepić ryja naprawdę
  • Odpowiedz
nawet jakby tak sie stalo przypadkiem to jednego śmieciucha mniej


@Ghost2: O ile to nie był jakiś skrajny degenerat to jest duża szansa, że z tego wyrośnie, a może nawet będzie żałował swojego zachowania. Sporo dzieciaków jest strasznymi #!$%@? w okresie dojrzewania, ale to nie powód, żeby ich zabijać. Jeżeli już to dorosłych powinno się karać za bezczynność.
  • Odpowiedz
@mxdsx u mnie to zawsze tak było, że jak komuś oddałeś to mogłeś się spodziewać grupy koleżków albo przynajmniej jednego dużo starszego typa
  • Odpowiedz
@mxdsx: też bym mu #!$%@?ł, dobrze zrobiłeś. Ja niestety nigdy nie miałem odwagi się postawić moim dręczycielom, dziś bym zrobił inaczej
  • Odpowiedz
@enzojabol: Nie ma przyzwolenia na przyśladowanie i tyle nie można tego normalizować jeśli za kradniecie samochódow było by 100zl mandatu to wszyscy by sobie nawzajem kradli auta trzeba brać odpowiedzialność za czyny
  • Odpowiedz