Wpis z mikrobloga

@Mescuda: Psychika cichego dzieciaka z słabymi genami miała zostać złożona w ofierze żeby oskarek mógł zbudować pewność siebie na całe lata do przodu.
Dlatego wszyscy interweniują gdy cichy dzieciak się broni bo psuje to społeczeństwu plan stworzenia pewnego siebie, wysokiej klasy reproduktora.
  • Odpowiedz
@Mescuda: Ehh do tej pory pamiętam jak #!$%@?łem ryj oskarkowi o ścianę a 3 nauczycielki zamknęły się ze mną w kanciapie i darły na mnie mordę że wzywają policję i to koniec mojego życia XD

  • Odpowiedz
@enzojabol: Dręczył mnie gadał niestworzone rzeczy do całej klasy publiczne wyzywał i ośmieszał dotykał mnie po twarzy i ogólnie nie dawał spokoju
  • Odpowiedz
@enzojabol: XD To nieźle się tam bawisz jak uważasz że publiczne znęcanie się nad ludźmi i niszczenie im życia i psychiki w dziecięcym wieku co przekłada się na całe życie jest dla ciebie okej
  • Odpowiedz
@mxdsx: Ja nie twierdze że powinieneś nadstawiać drugi policzek. Mogłeś mu po prostu dać w ryja raz czy drugi ale walenie czyjąś głową w ścianę to już zachowanie godne solidnego psychola. Zabić go chciałeś?
  • Odpowiedz
@Krasparov: tak do końca szkoły był cichutki i spokojny przestał się kogokolwiek czepiać co jakiś czas podchodziłem i mówiłem co tam Oskarcio i się denerwował aż się czerwony robił ale słowa nie wydusił
  • Odpowiedz
@mxdsx zawsze jak się widzę z młodym kuzynostwem albo z siostrzeńcami to badam czy nie mają problemów w szkole i tłumaczę, że w razie czego mają się postawić bo konsekwencje żadne przy #!$%@? psychice gdyby nadstawiali drugi policzek
  • Odpowiedz
@mxdsx: i prawidłowo mordo. Zbyt dużo ludzi uważa teraz przemoc fizyczną za jakieś niemożliwe bestialstwo, przymykając oko na znęcanie się psychiczne xd

Prawidłowo zrobiłeś pokazując chłopowi gdzie jego miejsce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@mxdsx: miałem podobną historię. Też mnie męczył w podstawówie jeden ziomek. Był o głowę niższy, a ja byłem raczej takim typowym szerokim nerdem co nie lubił się bić, ale raz mnie złapał za głowę i zaczął ciągnąć za włosy. #!$%@?łem się i jak mu nie #!$%@?łem w ten goblini pysk to aż mu jucha z nosa zaczęła iść. Na koniec oczywiście draka z rodzicami w szkole bo większy się znęca nad
  • Odpowiedz
@MotorParowy: Mnie podobnie odpalił bo miałem w zwyczaju na przerwach patrzeć za okno wyłączyć się i myśleć nad życiem a on podszedł jakoś mnie szturchnał w twarz i nazwał cipą
  • Odpowiedz