Wpis z mikrobloga

Mireczki, na pokład łódki weszły dwa #rozowepaski z Polski i nie wiedzą, ze na przeciwko siebie maja tez #niebieskipasek z Polski. Słyszę o wszystkim o czym mówią. Mamy spędzić ze sobą czas aż do 18:30. Nie wiem, ile dam radę nie powiedzieć nic po Polsku albo sie nie zdradzić, ale jak coś obserwujcie, bo będę Was informowac. Generalnie zle nie wyglądam, w dodatku mocno opalony i nie mam polskiego ryja, wiec może usłyszeć ciekawe rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #akcja #malta #pieklomezczyzn
Pobierz
źródło: comment_1653207637yDZpA23peGxuyW1peH1oOY.jpg
  • 206
Są zasady pisowni języka polskiego. Uczymy się tych zasad od najmłodszych lat, żeby z nich korzystać zawsze i wszędzie, a już na pewno w przestrzeni publicznej, głąbie.


@StaryWedrowiec:
Zbędną kropkę wyłapałeś, natomiast rzucające się w oczy błędy we wpisie @Darten jakoś ci umknęły.
A zasady obowiązujące w przestrzeni publicznej z pewnością nie zalecają używania inwektyw.
Pytając czy jestem upośledzony zasugerowałeś, że jestem, wiec to ty pierwszy byłeś dla mnie niemiły, hipokryto.

Teraz pouczasz mnie jak mam się zwracać do kogoś, kto stawia spację przed znakiem zapytania lub pomija ten znak.


@StaryWedrowiec: Zabawnie się czyta Twoje komentarze, w których czepiasz się pisowni, a sam zapominasz o przecinkach. Poniżej zdania z prawidłową interpunkcją. Mogę Cię powyzywać od głąbów?

Pytając, czy jestem upośledzony, zasugerowałeś, że jestem, wiec to ty
@bartek555: przejrzałem jego posty i komentarze i masakra jak można być takim toksycznym narcyzem przegrywem. Szkoda gadać, a że gej to #!$%@? ma do rzeczy


@PanPrezes_PL: napisz wprost, że ma fajnego #!$%@?, albo chociaż, że #!$%@? nie od parady.
a nie jakieś zawoalowane pretensje ( ͡° ͜ʖ ͡°)