Wpis z mikrobloga

Mireczki, na pokład łódki weszły dwa #rozowepaski z Polski i nie wiedzą, ze na przeciwko siebie maja tez #niebieskipasek z Polski. Słyszę o wszystkim o czym mówią. Mamy spędzić ze sobą czas aż do 18:30. Nie wiem, ile dam radę nie powiedzieć nic po Polsku albo sie nie zdradzić, ale jak coś obserwujcie, bo będę Was informowac. Generalnie zle nie wyglądam, w dodatku mocno opalony i nie mam polskiego ryja, wiec może usłyszeć ciekawe rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #akcja #malta #pieklomezczyzn
Pobierz
źródło: comment_1653207637yDZpA23peGxuyW1peH1oOY.jpg
  • 206
@StaryWedrowiec: Jedną z nadrzędnych zasad jezyka pisanego jest, aby nie obrażać drugiej osoby, więc jesteś hipokrytą zwracając komukolwiek uwagę w tak idiotyczny sposób \_(ツ)_/¯

Musisz wieść przykre życie, skoro twoimi wręcz hobby jest wyzywanie ludzi, bo popełnili zupełnie nieistotny błąd stawiając spacje xd ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kurła, daj numer konta, wyśle ci jakiś hajs, idz do lekarza specjalisty, powiedz mu to co tutuaj wypisujesz.
Ratuj się!
: Język polski, słyszał Pan? Gramatyka może? Coś, cokolwiek


@Ogniwo_Paliwowe: Pooglądaj pana Miodka, to się dowiesz ze agresywne zawracanie uwagi o nieistotne błędy, dowodzi raczej głupoty.

Ponadto, wiele błędów dziś weszła do poprawnej pisowni.

Ponadto, ogólnie jest zgoda na pisanie z błędami na forach ze śmiesznymi papieżami, gdzieś jakieś randomiki wyzywają ludzi o coś tak nieistotnego jak spacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież robicie z siebie totalnych
@TheGreenBastard: Mam nudne życie, bo dbam o wspólną przestrzeń? Brawo.

Pytając czy jestem upośledzony zasugerowałeś, że jestem, wiec to ty pierwszy byłeś dla mnie niemiły, hipokryto.

Nie pytałem ciebie, ale jednak wpieprzyłeś się między wódkę a zakąskę. To raczej nie jest oznaka wysokiej kultury osobistej.

I nie klikło, tylko kliknęło.

Nie ma też zasad zakazujących srania do paczkomatu, za to są zasady kultury, które nie biorą pod uwagę takich akcji. Tak
Pobierz
źródło: comment_1653231184KADBLMDLs4nCUKCJ3jetpb.jpg
Pooglądaj pana Miodka, to się dowiesz ze agresywne zawracanie uwagi o nieistotne błędy, dowodzi raczej głupoty.


@TheGreenBastard: Dokształć się w kwestii znaczenia słowa "agresywny".

Zapytałem: W jakim celu postawiałeś spację przed kropką?

W którym miejscu widzisz agresję? Z nas dwóch to ty powinieneś udać się do psychiatry, współczuję.

Ponadto, ogólnie jest zgoda na pisanie z błędami na forach ze śmiesznymi papieżami, gdzieś jakieś randomiki wyzywają ludzi o coś tak nieistotnego jak
Pytając czy jestem upośledzony zasugerowałeś, że jestem, wiec to ty pierwszy byłeś dla mnie niemiły, hipokryto


@StaryWedrowiec: Odpieram.
Ja nie zgrywam obrońcy kultury. Ty zgrywasz.
Do tego wyzwiskami. Więc jesteś hipokrytą.
Ty. Nie ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisz kulturalnie:
"EJ Anon, nie stawia się spacji przed znakiem zapytania, bo to błąd stylistyczny/ortograficzny,o którym mów "wypisujesz źródło". Tudzież ustaw sobię słownik, aby ci tego błędu nie generował."