Wpis z mikrobloga

Mireczki, na pokład łódki weszły dwa #rozowepaski z Polski i nie wiedzą, ze na przeciwko siebie maja tez #niebieskipasek z Polski. Słyszę o wszystkim o czym mówią. Mamy spędzić ze sobą czas aż do 18:30. Nie wiem, ile dam radę nie powiedzieć nic po Polsku albo sie nie zdradzić, ale jak coś obserwujcie, bo będę Was informowac. Generalnie zle nie wyglądam, w dodatku mocno opalony i nie mam polskiego ryja, wiec może usłyszeć ciekawe rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #akcja #malta #pieklomezczyzn
Pobierz
źródło: comment_1653207637yDZpA23peGxuyW1peH1oOY.jpg
  • 206
@TheGreenBastard: Haha. W którym miejscu zgrywam niewiniątko?

Zasugerowałeś, że jestem upośledzony, bo zapytałem kogoś o spację przed kropką.

Napisz kulturalnie:

"EJ Anon, nie stawia się spacji przed znakiem zapytania, bo to błąd stylistyczny/ortograficzny,o którym mów "wypisujesz źródło". Tudzież ustaw sobię słownik, aby ci tego błędu nie generował."


Teraz pouczasz mnie jak mam się zwracać do kogoś, kto stawia spację przed znakiem zapytania lub pomija ten znak. Fajnie, ale w ostatnim przypadku
Byłem tam dwa lata temu na Malcie i też na rejsie. Pewna Panna została,wystawiona przez znajomych i sama poleciała na Maltę. I całą podróż zachowywała się jakby, nie przyjechala na wakacje a na wydzwanianie po wszystkich. Był taki ogromny upał a ona, ubrała jakieś grube długie meksykańskie wdzianko.
@Darten miałem taką sytuację, że polecieliśmy z Berlina na połowę tańszą wycieczkę niż z Polski z niemieckim biurem podróży. W kolejce do odprawy większość to Polacy. Po wylądowaniu pakujemy się do autokarów rozwodzących turystów do hoteli. Przychodzi rezydent do aktokaru i coś tam kilka minut mówi po niemiecku. W końcu coś się pyta nikt nic nie odpowiedział bo nie wiadomo o co chodziło. Wszyscy obracają się na murzynna bo akurat jechał a