Wpis z mikrobloga

Jaka magnezja do ciężarów

- proch
- kostka
- płyn

dotychczas na siłce częstowałem się proszkiem i chce coś sobie kupić bo nie wszędzie mają takie publiczne źródełko ale nie mam porównania do innych stanów skupienia

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Catmmando: proch i kostka to w zasadzie to samo, tylko proszek ciężko użyć jak chcesz posmarować konkretny punkt xD

płyn niby spoko bo dłużej się trzyma ale mi się nie podoba bo się czuje jakbym miał na rękach cienką warstwę cementu

jak dla mnie najprostsze i najwygodniejsze rozwiązanie to po prostu nosić ze sobą kostke magnezji w małym kwadratowym pojemniku plastikowym i tyle
  • Odpowiedz
@Catmmando ja z racji tego że ćwiczę na zwykłej komercyjnej siłowni w galerii zawsze używam w płynie, bo jestem w stanie podczas aplikacji zminimalizować zabrudzanie podłogi przez kruszenie i rozsypywanie. Dla mnie to największa zaleta płynnej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
o czyli jakbym się uparł to mógłbym pokruszyć sobie kostkę na proszek bo by mi łatwiej było chyba przechowywać małe porcje

@Catmmando: polecam ten sposób, można wtedy nosić małe zamykane pudełeczko, które się zmieści nawet w kieszeni.
  • Odpowiedz