Wpis z mikrobloga

  • 11
@adrninistrator:
Według mnie średnio się z tym zgodzić, ale to zależy w jakim środowisku się obracasz. Zdecydowana większość moich znajomych umie się dobrze ubrać, korzysta z drogich kosmetyków i perfumów, chodzi na siłownie i jest w miarę dobrze wykształcona (politechnika, lekarski, prawo, finanse). Ale jak wspomniałem, zależy od Twojego środowiska. Pamiętam jak chodziłem do liceum, że ludzie z takiej zawodówki to było jak z kamerà wsród zwierząt, przy czym ja
  • Odpowiedz
Zdecydowana większość moich znajomych nie umie się dobrze ubrać


@VaizardOmbre: Ona i ja mówimy o A a ty mówisz o B. Kogo obchodzi jak ktoś pachnie czy co studiuje. Większość polskich mężczyzn szuka drugiej mamusi, nie potrafi się ubrać i powiela toksyczna męskość.

Dla ciebie szczytem elegancji jest pewnie założenie czarnych ubrań taktycznych odpowiednich na każdą okazję. Nie wiem, nie oceniam. Jak ktoś chce być kiepsko ubrany to jego sprawa.
  • Odpowiedz
@VaizardOmbre: aż musiałem sprawdzić czy nie ma onflyansa bo ona jednak cyca nie ma w ogóle, no ale to są kontrowersyjne treści do Polaków pisane po polsku, nie po to nie mam tiktoka żebyś Miras to prostował na wykop
  • Odpowiedz
Żaden facet na poziomie nie będzie oglądał się za cp*nką i onlyfansiarą.


@VaizardOmbre: Dobra, powiedzmy sobie to wprost. Jakkolwiek ktokolwiek nie chciałby tego nazywać OnlyFans to jest zwykłe p---------a w czystej postaci. Mężczyźni w kręgu których zainteresowań są onlyfansiary ubliżają sami sobie, równie dobrze jeśli cię interesuje dziewczyna posiadająca onlyfansa możesz podejść do lustra i napluć na swoje odbicie w nim.
  • Odpowiedz
@VaizardOmbre: To bardzo ciekawe generalnie, ona pisze o ''toksycznej męskości'' a jedyne co tu widzimy to toksyczną kobiecość. Nie wiem czy ona sobie zdaje z tego sprawę, ale duża część kobiet generalnie lubi i chce pełnić rolę takiej drugiej mamusi trochę dla swojego faceta ponieważ to wynika z biologii nie ma absolutnie nic złego w tym nawet wręcz przeciwnie jest to słodkie na swój sposób.
  • Odpowiedz