Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3049
Całe życie mieszkam w małych miejscowościach nad morzem (w zasadzie w dwóch).

Znam praktycznie każdego kto ma własny biznes.
Ceny w tym sezonie, który właśnie nadchodzi to jakiś kosmos.

Kebab 39 zł xD
Frytki 18 zł
Hamburger (sezonowa jakość) bez dodatków 31 zł
Piwo w namiocie na plaży będzie po 19 zł xD (koncerniak).

Ale najlepsza informacja od właściciela jednej z największej w mojej mieścince smażalni ryb.
W tym roku w Bałtyku to ryb nie ma i on kupuje wszystko w Biedronce :D

Jak ktoś zainteresowany jak wygląda od środka sezon w takiej miejscowości, dlaczego nie możecie przyjść na plażę i sami otworzyć własnego biznesu np. ze sprzedażą kukurydzy (gwarantuje, że smutni Panowie odwiedzą Was po kilku godzinach na plaży) oraz jak kilka rodzin trzyma w ryzach cały biznes od PRL to zapraszam do pulsowania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #wakacje #gownowpis #ciekawostki
  • 189
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caracas: te hisotire o mafiach to zna każdy, nikt nie wie, czy to prawda. Trudno uwierzyć, że te dziesiątki bud porozstawianych wszędzie to ludzie z błogosławieństwem półświatka.
@Caracas: właśnie wróciłam z tygodniowego pobytu w Gąskach. Gotowałam sama, bo taniej, a ryby kupowalam w przystani i grillowalam... Jedynie piwko lokalne próbowaliśmy.


@szirodara: Dzięki za info
@Caracas: Wiejska mafia kogoś dojedzie? XD już widzę tych smutnych panów, którzy zagadują do chłopa co sprzedaje kukurydzę. Nawet wyobraziłem sobie ich rozmowę.
Inszy sprzedawca "gotowana kukurydza!"
Smutni panowie "sam se włożysz w dupę tą kolbę, czy Ci pomóc?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Caracas: jestem aktualnie w Kołobrzegu i ani myślę by pójść do smażalni gdzie kasują za mrożona rybę jak za zboże XD jadę by polezec na plaży a nie jeść dorsza. Za ten obiad zalacilem wczoraj 25( bez kompotu, kompot oddzielnie 4zl) i nie zjadłem do końca. Tylko ja jem w barze mlecznym z oddała od morza a nie przy brzegu xd
Pobierz
źródło: comment_165312459334MXQNUq6UVkZoLwDNxDnL.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorylwemgle: Lokalni chłopi to nie mają s tym nic wspólnego. Nawet tam nie pracują. Lokalny to może jak ma jakiś dom / większy teren to ma jakiś lokalny biznesie z wynajmem i nie wpierdziela się w te tematy
Jak ktoś zainteresowany jak wygląda od środka sezon w takiej miejscowości, dlaczego nie możecie przyjść na plażę i sami otworzyć własnego biznesu np. ze sprzedażą kukurydzy (gwarantuje, że smutni Panowie odwiedzą Was po kilku godzinach na plaży)


@Caracas: Co to za #!$%@? xDDDDDDDDDDDDDDD
@Caracas: Jest na to prosty patent, jechać do małych miejscowości obok tych turystycznych i zaraz ceny zmieniają się na bardzo korzystne. Wystarczy 10-15 min drogi i mamy:

Kebab około 16 zł
Frytki 8 zł
Burgery napakowane dodatkami 27-30 zł
Piwo w restauracji 8 zł (koncerniak). W miejscowej spelunce 3.80 (idealnie schłodzony Specjal)

Ryby i inne dania w porównaniu do tych przy plaży mają przebitkę x3.