Wpis z mikrobloga

Ej, pamiętacie jak zaczęła się wojna i twierdzono, że jeszcze tydzień, dwa kiedy sytuacja się delikatnie uspokoi, i do akcji wejdą Konfiarze, skoro skończyło im sie kowidowe paliwo, to teraz będą podburzać ludzi w stosunku do ukraińców XD

Oj tam, może i nie zabił Ukrainiec, ale przecież nawet nie o to chodzi. Oczywiście, gdyby zabił, to super bo jest temat do grzania, a jak nie to też spoko, gówno i tak się przylepiło. Jeszcze 30-40 takich większych lub mniejszych fejków od „Ukrainiec zgwałcił Polkę” po „Ukrainiec przeklina na ulicy” i powolutku zasiewa się ziarno niechęci do Ukraińców.

Absolutnie obrzydliwa partia, myślałem że wieśniaków - bandytów od leppera nic nie pobije.

Edit: A pamiętacie, jak chciano po cichu przekazać czołgi Ukrainie, aby nie popełniać błędu MiGów, i konfiarze zaczęli nagłaśniać „HALO, CO SIĘ STAŁO Z TYMI CZOŁGAMI Z LUBLINA, PROSZE NAM ODPOWIEDZIEĆ! ALE GŁOŚNIEJ? GDZIE?! AAA NA UKRAINĘ? DOBZE USŁYSZAŁEM? U-KRA-I-NĘ? TĘ UKRAINĘ? U-K-R-A-I-N-Ę?

#neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #rosja #wojna #ukraina
Pobierz stanleymorison - Ej, pamiętacie jak zaczęła się wojna i twierdzono, że jeszcze tydzie...
źródło: comment_1653064620w8BkcrCjSaDHtMsJBuIlN5.jpg
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: No i to jest fajne? Że tacy ludzie mają wpływ na życie ponad 30 000 000 ludzi? Nie widzisz tu problemu?( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SkonczPitolic: o nieeee, nie dam się w to wciągnąć ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: Witam Konfederate( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SkonczPitolic: ja, nie chwaląc się, byłem tutaj już każdym i wszystkim, życzono śmierci mi, i mojej rodzinie, także "konfederata" to jak komplement.