Wpis z mikrobloga

Ej, pamiętacie jak zaczęła się wojna i twierdzono, że jeszcze tydzień, dwa kiedy sytuacja się delikatnie uspokoi, i do akcji wejdą Konfiarze, skoro skończyło im sie kowidowe paliwo, to teraz będą podburzać ludzi w stosunku do ukraińców XD

Oj tam, może i nie zabił Ukrainiec, ale przecież nawet nie o to chodzi. Oczywiście, gdyby zabił, to super bo jest temat do grzania, a jak nie to też spoko, gówno i tak się przylepiło. Jeszcze 30-40 takich większych lub mniejszych fejków od „Ukrainiec zgwałcił Polkę” po „Ukrainiec przeklina na ulicy” i powolutku zasiewa się ziarno niechęci do Ukraińców.

Absolutnie obrzydliwa partia, myślałem że wieśniaków - bandytów od leppera nic nie pobije.

Edit: A pamiętacie, jak chciano po cichu przekazać czołgi Ukrainie, aby nie popełniać błędu MiGów, i konfiarze zaczęli nagłaśniać „HALO, CO SIĘ STAŁO Z TYMI CZOŁGAMI Z LUBLINA, PROSZE NAM ODPOWIEDZIEĆ! ALE GŁOŚNIEJ? GDZIE?! AAA NA UKRAINĘ? DOBZE USŁYSZAŁEM? U-KRA-I-NĘ? TĘ UKRAINĘ? U-K-R-A-I-N-Ę?

#neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #rosja #wojna #ukraina
stanleymorison - Ej, pamiętacie jak zaczęła się wojna i twierdzono, że jeszcze tydzie...

źródło: comment_1653064620w8BkcrCjSaDHtMsJBuIlN5.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@stanleymorison: Konfederacja to najbardziej skompromitowana partia w historii polskiej polityki, a warto przypomnieć że konkurencja jest ogromna, jednak że przebijają każdego o kilka długości i to w mniej niż jedną kadencje.
Na nich nawet szkoda mówić "skrajni" - powinno się pisać wprost - faszyści.
  • Odpowiedz
@vin42: Nie mowie, ze mają, ani nie sugeruję, że są jakimiś tam agentami, bo oczywiste, że nie są. Mnie osobiście brzydzi, że całą politykę opierają na byciu zawsze w kontrze do mainstreamu.
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: to po prostu ruscy agenci.
I to nie zart czy atak, stwierdzenie faktu. Przylapani na kontaktach ze szpiegami kacapii, finansowanie z kremla, podpieranie sie ordo szuris finansowanym i sterowanym z kremla...
  • Odpowiedz