Wpis z mikrobloga

Jak pandemia się rozkręciła to kobiety często mówiły o tym, że WSZYSCY powinni iść na pracę zdalna.

Pamiętam jak byłem na imprezie u znajomej i jedna laska właśnie rzucała teksty, że to "trzeba być chyba debilem żeby teraz pracować stacjonarnie podczas pandemii", a przy stole połowa facetów to byli jacyś budowlańcy, magazynierzy itd xD

Kobieta nawet nie traktuje w kategoriach CZŁOWIEKA kogoś kto nie wykonuje pracy umysłowej tylko #!$%@? gdzieś w kołchozie. Dla nich to jak jakiś inny gatunek, zupełnie pomijalny w codziennym życiu. Niewyobrażalne.

#praca #pracbaza #blackpill #p0lka #polki #p0lki #logikarozowychpaskow #przegryw
Pobierz s.....u - Jak pandemia się rozkręciła to kobiety często mówiły o tym, że WSZYSCY powi...
źródło: comment_1653045856doUwbfPvtplLiGKdno4rFp.jpg
  • 20
@sikalafou: Ale tak po mojemu to nie jest to tylko domena kobiet. Duża część osób mimo tych wszystkich zapewnień o tolerancji i szacunku do pracy innych na wyżej wymienionych stanowiskach, o ich "ważności" i tak często choćby w dyskusji na wykopie nazywa ich "bieda" pracami.
Na fb, insta wklejają posty jacy to ludzie są równi, że każdy jest potrzebny, nie należy oceniać po rodzaju wykonywanej pracy, a rzeczywistość swoje.

Beka z
@sikalafou: Całe życie pracowałem fizycznie, przeszkadzało to dosłownie jednej kobiecie w moim życiu, co i tak nie przeszkadzało jej się ze mną rżnąć. Po raz kolejny rozwiązanie problemu jest banalne, kobiecie przeszkadza twoja praca jeśli nie pociągasz jej fizycznie.
@sikalafou: biorąc pod uwagę że większość prostych budowlańców, czy ludzi z produkcji albo magazynów to zwykłe prymitywy to nie ma się co dziwić, ty też byś wolał żeby twoja dziewczyna przychodziła codziennie spocona i #!$%@? smarem z pracy, w dodatku bez sił do życia, czy żeby pracowała gdzieś w biurze?
@sikalafou u mnie w domu się ceniło jak mężczyzna potrafił coś technicznie zrobić i do dziś mi zostało, że to szanuję. Liczy się żeby mężczyzna był zaradny i na w miarę zbliżonym do naszego poziomie żeby się dogadać, a nie czy pracuje fizycznie czy umysłowo. Dla niektórych praca to tylko źródło zarobku żeby mogli wydawać pieniądze na swoje pasje. Szanuję.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sikalafou: stulej usłyszał 2 słowa z wypowiedzi, dodał 20 od siebie i przyszedł na święty tag ze swoją opinią. Inne stulejki podłapują to jako prawda objawiona i #!$%@?, wróg znaleziony, można ostrzyć widły. Tak Hitler doszedł do władzy