Wpis z mikrobloga

@Omicron: Jak masz wysoki poziom maskulinizacji twarzy i odpowiedni kształt czaski to możesz wyglądać zajebiście, ale większość facetów wyglądać będzie jak pacjencji po chemioterapii lub jajogłowi kosmici. Tak to już jest, że nie jedna cecha czyni przystojnym tylko ich zestaw. U przystojnika łysina nic nie zmieni, a przeciętniaka dobije jeśli chodzi o jego atrakcyjność.
@szczepan-szczypawa: jak zjeby to wyglądają tysiące chłopaków w Polsce między 20-30, którzy uprawiają na głowie loki. Też byłem młody i chodziłem do szkół, ludzie z lokami praktycznie nie istnieli. Widocznie teraz młodzieżowym trendem jest używanie lokówki do włosów :D
Nie lepiej być jak Bruce?


No jak medycyna będzie pozwalała wyhodować sb drugie tyle masy kostnej i zrobić ryj jak Bruce czy inny Statham to będzie można to rozważyć
Chociaż wtedy pewnie będzie też pozwalała na regenerację/mnożenie mieszków włosowych a ja osobiście fhuuuuui bardziej wolę młodzieńczy wygląd


@Omicron:
@Omicron: Kiedyś ktoś w podobnym temacie napisał o leku nezyr, zaintersowałem się łysieniem androgenowym i polecam.

Lek Nezyr, 1 mg obniża w skórze głowy poziom DHT poprzez blokowanie enzymu (5-alfa-reduktaza typu II), który przekształca testosteron w DHT.
Może komuś też pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)