Wpis z mikrobloga

Depp ma aktualnie inny proces o pobicie

Już kiedyś wspominałam, ze Depp był aresztowany 4 razy. W tym dwa razy za napaść na człowieka.

Aktualnie ma jeszcze proces o pobicie pracownika na planie.

Gregg Brooks złożył pozew przeciwko Deppowi w 2018 roku. Depp zaatakował go na planie filmu „City of Lies” 12 kwietnia 2017 roku.

Proces ma się rozpocząć w Lipcu tego roku. Typ przyznawał się w SMS, ze ćpa na planie, pobił pracownika o dziwi się, ze nie ma pracy xd

  • 33
@podomka: staram się być bezstronny w tym sporze, ale trochę kiepsko wygląda oskarżanie kogoś o pobicie po 5 latach. Czemu od razu nie złożono pozwu?


@KiloEchoSierra: Przecież to Depp ja pozwał. Ona go nigdy nie pozwala. To on ja ciąga po sadach.
@podomka: mówię o tym procesie z wpisu.


@KiloEchoSierra: Ok, w takim razie już Ci tłumacze. To Depp pozywa Amber, a nie ona jego. Wcześniej pozwał tabloid w uk, ale przegrał ten proces. Przegrał tez apelacje. Depp uważa, ze oskarżenia zniszczyły mu karierę i pozywa ja o zniesławienie. Do zniesławienia nie doszło jeśli faktycznie ja bił, a ona ma wiele dowodów i świadków. W uk przegrał, bo sąd powołał na świadka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@podomka: chodzi mi o ten fragment:

Gregg Brooks złożył pozew przeciwko Deppowi w 2018 roku. Depp zaatakował go na planie filmu „City of Lies” 12 kwietnia 2017 roku.


Pobił kogoś w 2017 a poszkodowany dopiero teraz pozywa.