Wpis z mikrobloga

Depp ma aktualnie inny proces o pobicie

Już kiedyś wspominałam, ze Depp był aresztowany 4 razy. W tym dwa razy za napaść na człowieka.

Aktualnie ma jeszcze proces o pobicie pracownika na planie.

Gregg Brooks złożył pozew przeciwko Deppowi w 2018 roku. Depp zaatakował go na planie filmu „City of Lies” 12 kwietnia 2017 roku.

Proces ma się rozpocząć w Lipcu tego roku. Typ przyznawał się w SMS, ze ćpa na planie, pobił pracownika o dziwi się, ze nie ma pracy xd

  • 33
@podomka: https://www.hollywoodreporter.com/business/business-news/city-lies-script-supervisor-defends-johnny-depp-lawsuit-alleged-set-attack-1137854/

A City of Lies script supervisor says she was on set when Johnny Depp allegedly verbally and physically assaulted a crewmember — and claims she has proof none of it actually happened.

Jeszcze proponuję przeczytać cały artykuł na temat tego zajścia. Depp akurat stanął w obronie kobiety.
@podomka: Tak tłumaczy to script suoervisor może wkleję jeszcze raz mój cytat

A City of Lies script supervisor says she was on set when Johnny Depp allegedly verbally and physically assaulted a crewmember — and claims she has proof none of it actually happened.

Teraz będzie łatwiej zauważyć. W artykule jest oczywiście tego więcej.
@podomka: Jeśli wersja zdarzeń Deppa jest prawdziwa, to zachował się przyzwoicie... ale coś dużo tych jego aresztowań i pozwów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bądźmy szczerzy, gdyby te sprawy tyczyły się Amber, ludzie by o tym trąbili non stop i przedstawiali to jako dowody jej agresji i wybuchowości


@jestem_doomerem96: To prawda. Pierwszy występek tłumaczyli śmiercią jego matki, ale już zabrakło im matek..