Wpis z mikrobloga

Czas na kolejne "zestawienie" poczynań wykopowych konserw! Tym razem na tapet bierzemy ciężki temat - pedofilię w kościele katolickim. Ciekawi Was kto najczęściej zakopuje znaleziska informujące o tym obrzydliwym zjawisku? Czytajcie dalej!

Wziąłem 50 najnowszych z "najlepszych" znalezisk z tagu #pedofilewiary i puściłem skrypt, który zliczył ile z nich zostało zakopanych przez danego użytkownika.

Oto lista osób najczęściej zakopujących - cyfra przy nicku mówi ile z 50 znalezisk zostało przez daną osobę zakopane:

Noxgate - 41
falconiforme - 36
project_7 - 36
kamil150794 - 31
chopin - 31
pablo4096 - 29
adminek1984 - 23
eskimos-albinos - 22
ObserwatorZamieszania - 20
dwaemu - 18
viko - 18
Vargtimmen - 16
4x80 - 16
ClenbuterolTrenbolone - 15
moooka - 15
JakubWedrowycz - 15
malomaligno - 14
habib - 14
ZAWADIAK - 13
beconase - 12
Risan - 12
Vort - 11
KawaJimmiego - 11
GeneralRakieta - 11
Bambosz321 - 10
Leszko - 10

W/w nie wołam, bo zaraz będzie, że "spam", "na uj mnie wołasz??" itp. Lista samych znalezisk w komentarzu poniżej.

Masz pomysł na podobne "zestawienie"? - zostaw go w komentarzu.

Pobierz M.....a - Czas na kolejne "zestawienie" poczynań wykopowych konserw! Tym razem na tap...
źródło: comment_1652847962h1GtyK1klp22VySzEKKnZn.jpg
  • 147
co tam szczekałeś?


@wiecznylowcaumyslow:

Tak oczywiście jest to spisek. Wszystkich skazują tylko księży uniewinniają. A mi się wydaje, że jest odwrotnie, bo rośnie presja społeczna przez takich jak wy XXXXXXXXX na skazywanie i właśnie skazują niewinne osoby bez dowodów pod presją społeczną i nagonką medialną.


koledze @Jah00: ciśnienie zaczyna puszczać i już idzie w wyzwiska. I żeby nie było, ja nie zgłaszałem
Pobierz M.....a - > co tam szczekałeś?

@wiecznylowcaumyslow: 

 Tak oczywiście jest to sp...
źródło: comment_1652890494AwcW8UD3QIgFji8kOgeEHR.jpg
"Czyny o charakterze" to nie gwałt. "Molestowanie" czy "wykorzystywanie" to też nie jest gwałt. Tylko manipulujesz.


@Jah00:

O przestępstwie zgwałcenia w typie podstawowym mowa jest w art. 197 § 1 Kodeksu karnego, który penalizuje doprowadzenie przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem drugiej osoby do obcowania płciowego. Art. 197 § 2 K.k. określa drugą postać zgwałcenia, polegającą na doprowadzeniu przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem do poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej.


Molestowanie