Wpis z mikrobloga

Czas na kolejne "zestawienie" poczynań wykopowych konserw! Tym razem na tapet bierzemy ciężki temat - pedofilię w kościele katolickim. Ciekawi Was kto najczęściej zakopuje znaleziska informujące o tym obrzydliwym zjawisku? Czytajcie dalej!

Wziąłem 50 najnowszych z "najlepszych" znalezisk z tagu #pedofilewiary i puściłem skrypt, który zliczył ile z nich zostało zakopanych przez danego użytkownika.

Oto lista osób najczęściej zakopujących - cyfra przy nicku mówi ile z 50 znalezisk zostało przez daną osobę zakopane:

Noxgate - 41
falconiforme - 36
project_7 - 36
kamil150794 - 31
chopin - 31
pablo4096 - 29
adminek1984 - 23
eskimos-albinos - 22
ObserwatorZamieszania - 20
dwaemu - 18
viko - 18
Vargtimmen - 16
4x80 - 16
ClenbuterolTrenbolone - 15
moooka - 15
JakubWedrowycz - 15
malomaligno - 14
habib - 14
ZAWADIAK - 13
beconase - 12
Risan - 12
Vort - 11
KawaJimmiego - 11
GeneralRakieta - 11
Bambosz321 - 10
Leszko - 10

W/w nie wołam, bo zaraz będzie, że "spam", "na uj mnie wołasz??" itp. Lista samych znalezisk w komentarzu poniżej.

Masz pomysł na podobne "zestawienie"? - zostaw go w komentarzu.

Pobierz M.....a - Czas na kolejne "zestawienie" poczynań wykopowych konserw! Tym razem na tap...
źródło: comment_1652847962h1GtyK1klp22VySzEKKnZn.jpg
  • 147
@MglawicaKraba: Czym innym jest polityka, a czym innym dziecinna wojenka pomiędzy wielkimi husarzami i tęczowymi wojownikami, którzy jedynie obrzucają się gównem i zaśmiecają serwis..
A tagi jak neuropa czy konfederacja mam dawno poblokowane.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
co jest z Wami?

@kidi1: dwóch z trzech przez Ciebie zawolanych już zaplusowalo wysryw Kleo ( ͡º ͜ʖ͡º). Widać

eeee, a jak El3xetor zakopal dwa znaleziska to niby było dobrze + mówienie o księżach gwalcicielach = mówienie, że wszyscy księża to gwalciciele


to wszystko co im wystarczy, by jutro przy goleniu móc spojrzeć sobie w oczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wiecejszatana:

Spora część tych ludzi ma problem z odróżnieniem homoseksualizmu od pedofilii, nie dociera, ze jedno to typ seksualności a drugie to schorzenie - homoseksualista i pedofil to dla nich to samo. Pamiętam, że było dużo wypowiedzi, które akty pedofilskie (także w kościele) oskarżały homoseksualistów.


I od razu lepiej to brzmi ()
@MglawicaKraba: kazdy pedofil, z lewej, prawej, w kosciele, w szkole, gdziekolwiek - powinien odpowiadac karnie przed sadem i najlepiej przed ludzmi (najlepiej ojcami pokrzywdzonych dzieci). Gardze jakimikolwiek osobami, ktore probuja takie tematy wyciszyc, bo to powinno byc naglasniane i tepione. W sumie nie wiem, samemu majac lekko prawicowe poglady, jak mozna bronic kogokolwiek, kto dopuszcza sie takich czynow...