Wpis z mikrobloga

Czas na kolejne "zestawienie" poczynań wykopowych konserw! Tym razem na tapet bierzemy ciężki temat - pedofilię w kościele katolickim. Ciekawi Was kto najczęściej zakopuje znaleziska informujące o tym obrzydliwym zjawisku? Czytajcie dalej!

Wziąłem 50 najnowszych z "najlepszych" znalezisk z tagu #pedofilewiary i puściłem skrypt, który zliczył ile z nich zostało zakopanych przez danego użytkownika.

Oto lista osób najczęściej zakopujących - cyfra przy nicku mówi ile z 50 znalezisk zostało przez daną osobę zakopane:

Noxgate - 41
falconiforme - 36
project_7 - 36
kamil150794 - 31
chopin - 31
pablo4096 - 29
adminek1984 - 23
eskimos-albinos - 22
ObserwatorZamieszania - 20
dwaemu - 18
viko - 18
Vargtimmen - 16
4x80 - 16
ClenbuterolTrenbolone - 15
moooka - 15
JakubWedrowycz - 15
malomaligno - 14
habib - 14
ZAWADIAK - 13
beconase - 12
Risan - 12
Vort - 11
KawaJimmiego - 11
GeneralRakieta - 11
Bambosz321 - 10
Leszko - 10

W/w nie wołam, bo zaraz będzie, że "spam", "na uj mnie wołasz??" itp. Lista samych znalezisk w komentarzu poniżej.

Masz pomysł na podobne "zestawienie"? - zostaw go w komentarzu.

Pobierz M.....a - Czas na kolejne "zestawienie" poczynań wykopowych konserw! Tym razem na tap...
źródło: comment_1652847962h1GtyK1klp22VySzEKKnZn.jpg
  • 147
ludzie krytykujacy gwalcicieli są niemili


@MglawicaKraba: Ale ty nie nienawidzisz i nie krytykujesz gwałcicieli, tylko księży katolickich. Wybrałeś sobie jakąś mniejszość i w nią bijesz z całych sił. Reszta jest nieważna. Przykładowo rosyjscy żołnierze gwałcący dzieci to już dla ciebie jest nieważne, bo twoim celem jest nie żadne informowanie, wspieranie ofiar, czy domaganie się sprawiedliwości, twoim jedynym celem jest zniszczenie Kościoła. Tak jak celem nazistów było zniszczenie Żydów. Ja przykłady mogę
@Jah00: dobra, bo zaraz znowu będzi, że "do absurdu sprowadzam". Twoje próby zrobienia ofiar z ludzi, którzy w tych 50 znaleziskach znaleźli się, nie dlatego że byli w seminarium. Nie dlatego, że byli wyświęceni. Nie dlatego, że podlegają biskupowi etc. a tylko i wyłącznie dlatego, że wiesz - (z)gwałcili urwa dzieci jest właśnie obrzydliwa. To jest niemal poziom

zgwałcili ją, bo nosiła krótką spódniczkę, sama się prosiła


próba robienia winowajcy z
są pedofilskimi gwałcicielami


@MglawicaKraba: Znowu kłamiesz. Większość tych znalezisk to spekulacje na podstawie domysłów. Gdybyś chciał informować tylko o prawomocnych skazaniach za przestępstwo gwałtu na nieletnim to obawiam się, że nie miałbyś o czym pisać. Z kłamcami tym bardziej nie ma sensu dyskutować.
ale ja wskazałem konkretny odpał...


@PyromirZiemniakov: no i co ja mam z tym zrobić? Ile o tym "konkretnym odpale" było znalezisk? Żeby takie zestawienie miało sens musi być co najmniej kilkadziesiąt znalezisk, żeby było faktycznie co porównać. Musisz pisać konkretniej ale o jednak bardziej ogólnych, powtarzających się rzeczach
Większość tych znalezisk to spekulacje na podstawie domysłów.


@Jah00: co drugiej znalezisko w samym opisie ma rzeczy typu

Według sądu skazany za czyny o charakterze pedofilskim ksiądz Arkadiusz Cz. nie może edukować i być katechetą do 2028 r.

Diecezja w Camden w stanie New Jersey zapłaci prawie 90 mln dolarów odszkodowań za przemoc seksualną wobec swoich parafian. Suma ta należy do najwyższych w historii tego rodzaju odszkodowań w USA.


a co
Wszystkich skazują tylko księży uniewinniają.


@Jah00:

Metropolita gdański abp Tadeusz Wojda przywrócił do pracy duszpasterskiej "w ograniczonym zakresie"

Według sądu skazany za czyny o charakterze pedofilskim ksiądz Arkadiusz Cz. nie może edukować i być katechetą do 2028 r.

Diecezja w Camden w stanie New Jersey zapłaci prawie 90 mln dolarów odszkodowań za przemoc seksualną wobec swoich parafian. Suma ta należy do najwyższych w historii tego rodzaju odszkodowań w USA.

Poprzedni wyrok
@MglawicaKraba: "Czyny o charakterze" to nie gwałt. "Molestowanie" czy "wykorzystywanie" to też nie jest gwałt. Tylko manipulujesz. Skrajnie obrzydliwe. A różnych przestępstw jest tyle, że co godzinę mógłbyś pisać o innym, a mimo to, stanowią one jakiś promil i stanowią wyjątki, a nie normę.