Wpis z mikrobloga

Czas na kolejne "zestawienie" poczynań wykopowych konserw! Tym razem na tapet bierzemy ciężki temat - pedofilię w kościele katolickim. Ciekawi Was kto najczęściej zakopuje znaleziska informujące o tym obrzydliwym zjawisku? Czytajcie dalej!

Wziąłem 50 najnowszych z "najlepszych" znalezisk z tagu #pedofilewiary i puściłem skrypt, który zliczył ile z nich zostało zakopanych przez danego użytkownika.

Oto lista osób najczęściej zakopujących - cyfra przy nicku mówi ile z 50 znalezisk zostało przez daną osobę zakopane:

Noxgate - 41
falconiforme - 36
project_7 - 36
kamil150794 - 31
chopin - 31
pablo4096 - 29
adminek1984 - 23
eskimos-albinos - 22
ObserwatorZamieszania - 20
dwaemu - 18
viko - 18
Vargtimmen - 16
4x80 - 16
ClenbuterolTrenbolone - 15
moooka - 15
JakubWedrowycz - 15
malomaligno - 14
habib - 14
ZAWADIAK - 13
beconase - 12
Risan - 12
Vort - 11
KawaJimmiego - 11
GeneralRakieta - 11
Bambosz321 - 10
Leszko - 10

W/w nie wołam, bo zaraz będzie, że "spam", "na uj mnie wołasz??" itp. Lista samych znalezisk w komentarzu poniżej.

Masz pomysł na podobne "zestawienie"? - zostaw go w komentarzu.

Pobierz M.....a - Czas na kolejne "zestawienie" poczynań wykopowych konserw! Tym razem na tap...
źródło: comment_1652847962h1GtyK1klp22VySzEKKnZn.jpg
  • 147
Ciekawi Was kto najczęściej zakopuje znaleziska informujące o tym obrzydliwym zjawisku? Czytajcie dalej!


@MglawicaKraba: Zakopuje to każdy myślący człowiek. Wytłumaczę ci to, bo jak widać nie rozumiesz. Popatrz, to tak jakby wykop zalewały znaleziska o czarnoskórych mordercach, a w komentarzach byłyby same wyzwiska i nawoływania do linczu, a zwłaszcza powtarzałyby się komentarze od jakichś wykopowych działaczy nacjonalistycznych. Taka zmasowana nagonka mająca na celu zrównanie osoby czarnoskórej z mordercą w umyśle przeciętnego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Zakopuje to każdy myślący człowiek.


@Jah00: polemizowałbym

zmasowana nagonka

No to już jest fikoł potężny. Biedni kapłani Chrystusa chcą tylko zbawienia swoich owieczek i czasem pogwałcić ministranta, a obrzydliwa, odrażająca neuropa nie dość że śmie o tym mówić, to jeszcze ma czelność być niemiła w komentarzach, szczególnie że wśród nauczycieli murarzy też się trochę gwałci, ale na nich nie ma zmasowanej nagonki

Twoja działalność jest odrażająca i obrzydliwa

Nie. Twoje odwracanie
@MglawicaKraba: Ty nie umiesz polemizować, ani dyskutować. Jak coś jest nie po twojej myśli to rzucasz wyzwiska, ironizujesz albo sprowadzasz do absurdu. Ja mogę postawić przed tobą lustro. Zamień w swoim komentarzu słowa kapłani na czarni i gwałcić na mordować, a zobaczysz kim tak naprawdę jesteś.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
ronizujesz albo sprowadzasz do absurdu.

@Jah00: bo tu nie da się inaczej, wybacz ale NIE zgadzam się z @wiecznylowcaumyslow: żeby odwracać kota w ten sposób, że to ludzie krytykujacy gwalcicieli są niemili to trzeba być na tym samym levelu co Volki właśnie. I oczywiście, jeżeli ktokolwiek gwałci lub morduje to należy to potępiąc, a nie szukać wymówki, że "inna grupa też morduje i gwalci", więc mówienie o tej pierwszej grupie