Wpis z mikrobloga

Czas na kolejne "zestawienie" poczynań wykopowych konserw! Tym razem na tapet bierzemy ciężki temat - pedofilię w kościele katolickim. Ciekawi Was kto najczęściej zakopuje znaleziska informujące o tym obrzydliwym zjawisku? Czytajcie dalej!

Wziąłem 50 najnowszych z "najlepszych" znalezisk z tagu #pedofilewiary i puściłem skrypt, który zliczył ile z nich zostało zakopanych przez danego użytkownika.

Oto lista osób najczęściej zakopujących - cyfra przy nicku mówi ile z 50 znalezisk zostało przez daną osobę zakopane:

Noxgate - 41
falconiforme - 36
project_7 - 36
kamil150794 - 31
chopin - 31
pablo4096 - 29
adminek1984 - 23
eskimos-albinos - 22
ObserwatorZamieszania - 20
dwaemu - 18
viko - 18
Vargtimmen - 16
4x80 - 16
ClenbuterolTrenbolone - 15
moooka - 15
JakubWedrowycz - 15
malomaligno - 14
habib - 14
ZAWADIAK - 13
beconase - 12
Risan - 12
Vort - 11
KawaJimmiego - 11
GeneralRakieta - 11
Bambosz321 - 10
Leszko - 10

W/w nie wołam, bo zaraz będzie, że "spam", "na uj mnie wołasz??" itp. Lista samych znalezisk w komentarzu poniżej.

Masz pomysł na podobne "zestawienie"? - zostaw go w komentarzu.

Pobierz
źródło: comment_1652847962h1GtyK1klp22VySzEKKnZn.jpg
  • 147
@MglawicaKraba: no tak, ja wiem, ze jacys lewicowi aktywisci (typu dragqueen czy cos) probuja wprowadzac jakas seksualizacje mlodych dzieci - gardze tym i jestem przeciwko. Tak samo jestem przeciwko ukrywaniu czy tuszowaniu pedofili w kosciele. Tak samo jestem za tym, by naglasniac pedofilie wsrod nauczycieli (z tego co pamietam to chyba nawet wsrod wuefistow jest wiekszy odsetek niz wsrod ksiezy, ale to bez znaczenia, bo tak jak wspomnialem, dla mnie nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karski: co znaczy "pod neuropę"? Kryteria były jasne i obiektywne - lista 50 popularnych znalezisk o pedofilii w danej organizacji + lista osób, które zakopały. Statystyka nie jest "obiektywna" czy "nieobiektywna". Statystyka to statystyka ¯\_(ツ)_/¯
@MglawicaKraba obiektywizm kazałby teraz prześwietlić znaleziska o pedofilii wśród środowisk LGBT, ale czytając twoje komentarze jest oczywiste, jak jesteś ukierunkowany. Oberwało się nawet tym, którzy są po środku, bo racja powinna być tylko po jednej stronie, co nie?
@MglawicaKraba: to wątp dalej, zarówno sekta KK jak i organizacje i aktywiści LGBT to wylęgarnie pedofilów a jak kręcisz beke z kogoś bo jest w stanie to zauważyć i powiedzieć głośno zamiast ślepo być zapatrzony w prawo albo w lewo to można Ci jedynie współczuć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rexxaris: sekaualizacje młodych dzieci xD
Nie chce Cie martwić ale ludzi nie musi nikt seksualizować, zarówno medycyna i psychologia ma dla Ciebie smutną wiadomość: trzylatki się masturbują i odkrywają, że dotykanie narządów płciowych sprawia przyjemność, jako, że dziewczyny obecnie mają pierwszą miesiączkę dużo wcześniej niż ich babki czy prababki to są zdolne do posiadania dziecka w wieku 11/12 lat, a za możliwością idzie popęd - >czysta biologia, jesteśmy zwierzętami, sorry, żadna
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
prześwietlić znaleziska o pedofilii wśród środowisk LGBT

@karski: no to daj mi 50 znalezisk o którejś z organizacji LGBT, zobaczymy,

Oberwało się nawet tym, którzy są po środku, bo racja powinna być tylko po jednej stronie, co nie?

Nie, bo rzucenie, że to jest to samo bez dowodów, linków jest głupie i jest żywcem wyrwane z tego mema co go wkleiłem wyżej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@imargam_2137: w jakiej organizacji lgbt za pedofilie przenoszą do innej "parafi"? Która organizacja lgbt ma w statucie zapisane, że pedofilie wśród swoich trzeba ukrywać? Która organizacja lgbt gwałci i wykorzystuje dzieci od setek lat czy to w prowadzonych przez siebie sierocińcach, domach opieki, świetlicach czy po prostu działając w społeczności? Która organizacja lgbt twierdzi, że dzieci same "lęgną"?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
organizacje i aktywiści LGBT to wylęgarnie pedofilów

I ponownie - wskaż jedna organizację LGBT, która ma 50..10.. urwa 1% tyle przypadkow oskarżeń o pedofilię co KK. Te 50 linków na podanie których była analiza to jest ostatnie pół roku. I to są same popularne znaleziska, między nimi jest mnóstwo, które nasi obrońcy gwalcicieli w sutannach zdarzyli zakopać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
żebyś 50 znalezisk skwitował fejk newsem albo urojeniami?

@karski: wygodnie. Mam tezę! Ale dowodu nie pokaże, bo go wyśmiejecie. I Ty się dziwisz, że rzucających takimi "argumentami" symetrystow nie brałem na poważnie?