Wpis z mikrobloga

Siemka Mirki.
Robię sobie listę rapowych albumów z lat 2014/2015/2016. Mam niesamowity sentyment do tamtych czasów i moja lista na ten moment jest następująca:

Golin - Z miasta krzywych wież
Deys/Zero - TaWill
Deys - Imprimatur
Kuban - Co za mixtape
Kartky - Fuego Infinito
Kartky - Shadowplay
Quebonafide - Elektryka
Quebonafide - Ezoteryka
Filipek - Fifi. Rozdział dwudziesty
Guzior - Yllom
Żabson - Nie kumam
Białas/Quebonafide - Demówka EP
Białas/Solar - Iskry i klik klaki

Może pamiętacie jeszcze jakieś albumy z tamtych lat, które wyjątkowo zapadły wam w pamięć?

#polskirap #rap #muzyka
  • 42
  • Odpowiedz
@Mikstolar: masz chyba na rapgeniusie wszystkie albumy jeśli się nie mylę, możesz gdzieś to tam znaleźć. Również mam sentyment do tamtych lat więc jak już byś zrobił własną full listę to możesz zawołać i wrzucić w wpisie to będzie mi miło :))
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Mikstolar: Piękne to były lata, nie zapomnę ich nigdy.

Do topki na pewno dorzuciłbym Trójkąt Warszawski, Art Brut, Labirynt Babel, Miejski Patrol, Lepiej nie pytać, Kilka stopni wyżej ale tu można by długo wymieniać.
  • Odpowiedz
@venad: To był taki okres przed takim dużym bumem na rap i raperzy nie bali się robić coś swojego/innego. Przynajmniej tak mi się wydaję. Teraz jest więcej kalkulacji w tym wszystkim
  • Odpowiedz
To był taki okres przed takim dużym bumem na rap i raperzy nie bali się robić coś swojego/innego. Przynajmniej tak mi się wydaję. Teraz jest więcej kalkulacji w tym wszystkim


@Mikstolar tak samo twierdziłem w 2012,13 na temat lat <2010
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie będę wymieniać płyt, ale dam wykonawców. Rasmentalism, WENA, Bisz, miuosh ta płyta prosto przed siebie, pyskaty, hades i diox. Truskul w mym sercu na zawsze ( ͟ʖ)
  • Odpowiedz
@agatka666: miuosh był objawieniem tamtych lat. W tamtym tygodniu sobie o nim przypomniałem i prosto przed siebie wrzuciłem na spoti i piąta stronę świata to auta. Po takiej przerwie wciąż bawi :D szkoda że gdzieś z niego energia uszła bo koncerty po tamtych płytach były nie po #!$%@?. Nasetpny jego koncert na którym byłem był po popie to tylko kroplówki na scenie mu brakowało
  • Odpowiedz
@Mikstolar: no widze ze kazdy ma inne wspomnienia w zaleznosci od gustów :) osobiscie nic z tego co dałes na swojej liście mnie nie fascynuje.
moja lista na szybko
2014 :
trzeci wymiar- odmienny stan swiadomosci
2015:
polska wersja-notabene
dudek p56-kocham życie
paluch-oko
2016:
kleszcz cyrk na qłq
jano pw -senna powieka
pokahontaz-reset

dudek w tych latach miał chyba jeszcze dwie, pokahontaz tez cos tam mialo a tak poza tym to
  • Odpowiedz