Wpis z mikrobloga

Pytanie do specjalistów. Chciałbym sobie sprawić stół do ping ponga. Wymyśliłem sobie coś takiego, proszę o konstruktywną krytykę. Kupić płyty OSB, dociąć na wymiar, przejechać szlifierką oscylacyjną, ubytki walnąć szpachla do drewna, zeszlifować no i pomalować farbą chlorokauczukową. Ma to szansę wypalić? Pozdrawiam
  • 18
@Redbulltabak: myśmy za dzieciaka grali na betonowym stole i na starych drzwiach.
Jeśli rzeczywiście chcesz sobie robić i pomalować, to albo weź osb, ale z większą gęstością, ale ja osobiście zrobił z MFP albo MDF grubszego. To droga sprawa, ale MFP lepiej znosi wilgoć a MDF jest twardsze i bardziej jednolite. Ewentualnie możesz kupić okleinę i okleić taką płytę - to nie jest trudne wystarczy jakiś klej kontaktowy za 30-50 zł.
@aarahon: @Bajo-Jajo: panowie, więc przyszła mi dziś farba chlorokauczukowa. Jestem ciekaw jak to wyjdzie, bo z tego co producent się deklaruje to farby te są dedykowane do betonu i metalu. Mam nadzieję, że wyjdzie to jakoś

Więc płyty są zeszlifowane, wyczyszczone i potraktowane lakierem, na to przyjdzie ta farba chlorokauczukowa. Jeśli chodzi o zabezpieczenie od warunków atmosferycznych myślę, że jest dobre. No tylko @Bajo-Jajo: narobił mi znów niepewności, bo