Wpis z mikrobloga

OP: >Z kobiecego na polski: "jesteś dojrzały jak na swój wiek" najprawdopodobniej oznacza "jesteś nudziarzem". Nie przypadkiem w dzieciństwie taki tekst rzucają babcie czy inne ciocie do cichego chłopca, który nie sprawia problemów, a potem w okresie dorastania i dorosłości nie jest zbyt popularny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bob_Rooney: to by sie zgadzalo, chyba dobrze to napisales. az zabolalo. pamietam takie teksty od mamy.

Ten komentarz
OP: >nie ma netfliksa i podrozy w zainteresowaniach xd opowiedz jest o mgle wojny itp.
@cynamonowazaslona: w sumie ona mowila ze sie interesuje chodzeniem do malych kin i spacerowaniem po miescie (na jedzenie np.) z kolezankami. czyli prawie jak netflix i podroze.

nie widzę nic, co mogłeś zepsuć w rozmowie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@SofiaCoppola: no nie wiesz o czym rozmawialismy, to byly ostatnie wiadomosci
OP: >Mirku, ale takie zainteresowania to raczej słaby rozkręcacz flirtu i mówię to jako różowy z tagu #gielda. Nie mogę koleżanek namówić do rozmów o rynkach finansowych, więc nic dziwnego, że niebieskiemu nie idzie z tym w trakcie podrywu
@ode45: wiem o tym. pisalem z nia kilka dni, spotkalismy sie na miescie i dopiero potem jak napisala to co jest na screenie to w ostatniej wiadomosci wspomnialem w ogole
OP: >Bo właśnie faceci na siłę sie postarzają. Zapiszczaja brody itp. Staraja się być bardziej mescy. Większość lasek mi mówiła, że odrzuca ich boomerskie zachowanie.
@LadnyChlopczyk: mowila ze nie chodzi o wyglad akurat. nie mam brody ani wasow. nie chce sie postarzac.
a odnosnie boomerstwa to ja jej powiedzialem na randce ze ogladanie friendsow (ona lubi) jest boomerskie. nie wiem jak sie moglem boomersko zachowywac, raczej chodzilo o to ze