Wpis z mikrobloga

Resztę życia chyba spędze już w tym pokoju.. Małe miasteczko we wschodniej Polsce, tyranie u Janusza po 10-12 godzin na dobe, wszystkie dziewczyny uciekły z tej dziury - perspektyw na zwiazek brak.. Zresztą jaki związek z tym wyglądem ? Przegrana na loterii genetycznej, krzywe zęby (dobrze że w miare zdrowe) zakola, niski wzrost i sylwetka skinny-fat ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czas się oswajać ze sznurem
#przegryw #polskiedomy #gownowpis #gorzkiezale
Pobierz emulegator - Resztę życia chyba spędze już w tym pokoju.. Małe miasteczko we wschodni...
źródło: comment_1652770803I0pnHKtg38e4egAJQUUetZ.jpg
  • 84
Nie zdążyłem edytować więc pełna wiadomość bo nie umiem w entery i robienie nowych linii:

Krzywe zęby- aparat za 5tys i 2-3 lata czasu, teraz aparaty są modne, ja założyłem w wieku 30+ lat.

Skinny fat- karnet na siłownię 100-150 zł, efekt normalnego wyglądu po pół roku, w ciągu 2 lat wysportowana sylwetka z zarysem mięśni i kaloryferem i dużo lepsze samopoczucie i pewność siebie.

Zakola- dobry fryzjer jub #!$%@? się na
legendy głoszą, że ktoś kiedyś ze świętego tagu wziął sobie jakąś radę do serce i postanowił coś zmienić ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Panczenisci: Wszystko się zgadza, Ci którzy wzięli te rady już na tagu nie goszczą, wszyscy wyszli z przegrywu! Jedni za pomocą zmian, inni za pomocą sznura.

Tych o których piszesz już nie zobaczysz. Jeże ktoś od dawna obserwuje tagi #samobojstwo #depresja #pregryw będzie kojarzył o
@emulegator wygląd ma naprawdę duże znaczenie, ale jest tyle nieatrakcyjnych chłopów, którzy mają dziewczyny i żony, że to naprawdę brzmi jak wymówka. Chodzi prawdopodobnie o mix wielu #!$%@? cech, w tym kiepskiego wyglądu.
@Fanatyk_Wedkarstwa:
Musisz mieć wyjątkowo smutne życie i kompleksy, że z takim uporem maniaka wypisujesz swoje agresywne wysrywy i obrażasz innych. Jesteś typowym przykładem projekcji, idąc za wiki:

"Projekcja - mechanizm obronny polegający na przypisywaniu innym własnych niepożądanych uczuć, poglądów, zachowań lub cech najczęściej negatywnych. Przyczyną jest większa dostępność tych uczuć, poglądów, zachowań i cech u osoby, która je posiada, a tym samym łatwiejsze podciąganie pod daną kategorię.

Udaj się do specjalisty
@Tigermass: Dałeś typowi na tacy gotowe rozwiązanie a nawet jeśli nie rozwiązanie to przynajmniej szansę na nie. I co? I typ nie odpisuje i pewnie już nawet nie odpisze. Bo żeby to zrealizować to musiałby podjąć jakieś działanie a to jest zbyt trudne. Lepiej siedzieć i narzekać, trwać w tym co się zna nawet jeśli to coś to gówno. Takimi to gardzę szczerze ale 2/3 tego tagu tutaj to właśnie takie
walnij panele, idź do ortodonty... ja tu już odkładam kasę na wegiel na zimę bo tona prawie 3 tysiące. Zrobiłbym to wszystko tylko skąd wziąć pieniądze ?


@emulegator: czy to drewno? Jeśli tak, to jest to droga podłoga, za którą teraz trzeba słono płacić.I wiele ludzi chciałoby taką mieć. Ale ktoś pomalował ją na koszmarny kolor i przy okazji przykrył obraz drewna. Tymczasem ciemne drewno na podłodze jest ładne. Może da